Aktivnosti u prosincu

Objavljeno Posted in Maslačak

U prosincu u DV Maslačak ugostili smo roditelje na raznim aktivnostima. Održali smo Božićnu radionicu roditelja i djece na temu izrađivanja ukrasa za božićno drvce.
Ugostili smo djelatnike HNK i Glazbene škole (roditelji djece polaznika našeg vrtića), te djevojčicu Leu Šenk koja je bila polaznica našeg vrtića.Održali su Božićni koncert u dvorani na kojemu su prisustvovale sve odgojne skupine.
Posjetili smo kazalište B. Mihaljevića i gledali predstavu Čarobni kolač. Organiziran je bio i odlazak u vožnju božićnim tramvajem.
Tijekom cijelog prosinca poticali smo zajedništvo te stvarali veselu atmosferu u holu našeg vrtića gdje su djeca u jutarnjim i popodnevnim satima plesala uz božićne pjesme oko okićenog drvca. Nerijetko su se pjesmi i plesu pridružili i roditelji.