Dani otvorenih vrata

Objavljeno Posted in Maslačak

Dani otvorenih vrata svake godine donose brojne radionice, aktivnosti, posjete i izlete. U mjesecu svibnju održane su kreativne radionice roditelja, djece i odgojitelja u svim odgojnim skupinama.

Posjeti Dječjem kazalištu, Gradskoj knjižnici, Osnovnoj školi Tin Ujević, druženja s prijateljima iz PC Jabuke, roditelji u vrtiću kao voditelji radionica (Crveni križ), izviđači Udruge „Slavonski hrast“, kolaž tradicionalnih igara na otvorenom, likovne i kreativne aktivnosti  (prirodni kolaž, slikanje kredom, slikanje na foliji, bojanje autićima, proljetni magneti, puhanje balona od sapunice…) u dvorištu, sportske aktivnosti (biciklijada, poligon, nogometni turnir u PC Latica, triciklijada, povlačenje užeta, maraton…).

Niz aktivnosti i događaja u svibnju popraćeno je veselim ozračjem i učenjem kroz igru.