Dani otvorenih vrata u Potočnici

Objavljeno Posted in Potočnica

Otvorili smo vrata vrtića za sve one roditelje koji su bili u mogućnosti doći i vidjeti kako mi provodimo svoja prijepodneva.
Tako smo donijeli od kuće ono što smo imali ( bicikle, romobile, koturaljke, skateove, lopte, gumu ) i na obližnjem nogometnom igralištu ” Grafičar ” pokazali kako održavamo ravnotežu, kakav nam je osječaj u prostoru, koliko imamo snage i koliko smo izdržljivi i spretni u vožnji.

Najvažnije je da je svako dijete vozilo , ili bar pokušalo , sve što ga je zanimalo, te da su si međusobno pomagali u savladavanju vožnje.
Na Dane otvorenih vrata pozvali smo knjižničarku Sanju Zavođa i time zaokružili našu suradnju s GISK-om. Djeca su prije posjeta GISK-u sama počela slikati i pisati svoje slikovnice, te su to ovim susretom mogli dovršiti tj. svako dijete je pročitalo svoju slikovnicu knjižničarki.
Ona je strpljivo slušala svaku priču i primjetila da niti jedna priča nije ista, svaka je bila s drugačijom tematikom.
Djeca su bila zadovoljna jer su njihovi likovi iz mašte dobili svoje mjesto u knjižnom svijetu.
17.i 18.5.2017.
Starija B skupina
Podcentar Potočnica
Odgojiteljice: Dragana Eržić
Natali Majer