Djeca i roditelji u podcentru Radost izrađuju uskrsne ukrase

Objavljeno Posted in Novosti, Radost

Blagdan Uskrsa u našem vrtiću obilježili smo prigodnim aktivnostima s djecom u svim odgojnim skupinama. Djeca su izrađivala košarice, čestitke, različitim likovnim tehnikama slikala i oslikavala jaja od različitog materijala. Aktivnosti su poticale djecu na dijeljenje, međusobnu suradnju i darivanje izrađenih uskrsnih simbola. U suradnji s roditeljima odgojiteljice su pripremile raznovrsne materijale za uskrsnu radionicu. Cilj održane radionice bio je zajednički doživljaj blagdana i njegovanje pozitivnih odnosa prema tradiciji. Radionica je protekla u ugodnom ozračju i zajedničkim kreativnim aktivnostima djece i roditelja. Izrađenim ukrasima odgojiteljice i djeca ukrasili su vrtićko okruženje.