Festival nogometa u Latici

Objavljeno Posted in Latica

22.svibnja 2019. odrzao se 20. Turnir u malom nogometu dječjih vrtića. Ove godine su sudjelovali: Dječji vrtić Osijek s vrtićima:Jaglenac, Nevičica, Pčelica i Latica, DV Grlica Bilje i DV Maslačak Bizovac.  Naš mali program uveličale su i male mažoretkinje našeg vrtića kao i zbor predškolaca Latice .Pobjednik ovogodišnjeg turnira  je DV Grlica Bilje koji je u finalnoj utakmici pobijedio domaćina Laticu na penale. I ove godine podržali su nas NK Osijek i nogometaši koji su podijelili medalje i pehare svim sudionicima. NK Osijek je našem vrtiću poklonio dres s potpisima svih nogometaša koji ćemo uramiti za uspomenu i loptu. Ove godine tijekom odigravanja svih utakmica vladalo je fer play ozračje tako da smo i kao igrači i kao navijači pokazali kako navijamo zajedno a neka pobijedi i pobijedio je danas bolji.

Mirela Svirać, voditeljica Latice