Pozivamo Vas na dane otvorenih vrata Dječjeg vrtića Osijek 

U organizaciji Dječjeg vrtića Osijek u svibnju  će biti održani dani otvorenih vrata za sve roditelje kako bi se mogli uključiti u projekte koji se rade s djecom, upoznati odgojiteljice i stručne suradnike Dječjeg vrtića te dobiti odgovore na nedoumice i pitanja u s vezi sa boravkom djece rane i predškolske dobi. 

Namjera nam je svim roditeljima i budućim potencijalnim korisnicima ponuditi sve potrebne informacije o našim ustanovama ranog i predškolskog odgoja. Upoznati ćemo ih s programima i radom svakog pojedinog podcentra, te omogućiti roditeljima da dožive prostore i aktivno sudjeluju u njihovom kreiranju, stvaranju i provedbi.
Ravnateljica Dječjeg vrtića i stručni tim ističu kako je ovo prilika za roditelje da sa svojom djecom razgledaju prostore vrtića koji ih zanima, upoznaju odgojitelje i stručne suradnike, saznaju koje programe nudi vrtić i sve što ih zanima.

Roditeljima su svoja vrata otvorili slijedeći podcentri:

Ivančica, I. Tijardovića 4
Jabuka, Vij. I. Česmičkog 7a
Jaglenac, Krstova 99a
Radost, Zagrebačka 10
Mak, Vij. Murse 8
Vedri Dani, L. Jägera 16
Ribica, Sarvaš, Osječka 64
Jelenko, Bele Bartoka 55a
Stribor, Vij. I. Meštrovića 7
Sunčica, Kolodvorska 61a
Zvončić, Ul. Grada Vukovara 2a, Čepin
Kockica, Vij. Lipa Bb
Cvrčak, Strossmayerova 145
Pčelica, Gacka 1a
Potočnica, Ul. I. Kršnjavoga 29
Tratinčica, Gacka 1b
Sjenčica, Sjenjak 8
Nevičica, Opatijska 68a
Latica, Vij. A. Cesarca 15a
Maslačak, Velaluška Bb
Vladislavci, K. Tomislava 75
Krijesnica, Korčulanska 3
Vuka, M. Cepelića 1
Kosjenka, Ul. K. P. Svačića 36a
Bambi, Podravlje, P. E. Savojskog 4
Vrapčić, V. Mačeka 10, Tenja
Bubamara, Ul. P. Pejačevića 21
Josipovac, M. Marulića 18a

 

Detaljan raspored aktivnosti i događaja možete preuzeti u PDF formatu na gornjoj poveznici.