Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/web4072/html/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 19

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/web4072/html/plugins/system/SEOSimple/SEOSimple.php on line 24

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/web4072/html/plugins/system/SEOSimple/SEOSimple.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/web4072/html/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 40
Posjet liječnice Zvončiću

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/web4072/html/plugins/system/SEOSimple/SEOSimple.php on line 80

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/web4072/html/plugins/system/SEOSimple/SEOSimple.php on line 84

Warning: getimagesize(/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/images/transparent.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/web4072/html/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 468

Warning: getimagesize(/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/images/transparent.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/web4072/html/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 468

Warning: getimagesize(/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/images/transparent.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/web4072/html/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 468

U petak, 26. siječnja, u sklopu aktivnosti koje smo provodili cijeli tjedan, a vezano uz zdravlje i zdravu hranu, djecu srednje odgojne skupine posjetila je liječnica opće prakse. Eugen je požurio reći:"Doktorica, Miron ništa ne jede, šta ćemo sad?". Pohvalili su se mališani onim što znaju o svome tijelu i zdravoj hrani. Doktorica je pregledala pokoje uho, poslušala jesu li čista pluća a bome izliječila i ježa, bebu i ovčicu.

Djeci je dolazak liječnice opet bio poticaj za konstruktivnu igru u centru liječnika.

Zahvaljujemo se dr. Dunji Šojat i medicinskoj sestri Gordani Gavran na suradnji.