Maškare, maškare, vesele smo maškare!

Objavljeno Posted in Vladislavci

Na kreativnoj radionici roditelji su uz malo mašte i kreativnosti napravili zanimljive kostime ovčica. U veseloj  maskiranoj  povorci,  uz pratnju mama pastirica, prošetali smo se glavnom ulicom sela do zgrade Općine. Tamo smo pred načelnikom,  mnogobrojnim roditeljima i prolaznicima s ostalim maskiranim prijateljima ispjevali nekoliko pjesama. Posjetili smo i frizerski salon gdje nas je mama djevojčice Lorene lijepo ugostila. Nakon toga pridružili smo se učenicima i djelatnicima OŠ Mate Lovraka u “Plesu pod maskama.”  Raspoložene maškare, osim što su ponovile stare i isprobale neke nove plesne korake, pokazale su i spretnost u igri glazbene stolice. ”Ples pod maskama” završetak je sklopa različitih pokladnih aktivnosti koje u vrtiću traju već nekoliko dana, a tijekom kojih je vrtić bio pun vila, princeza, nindža, kalunova i različitih životinja.