Obavijest o daljnjem tijeku upisnog postupka

Objavljeno Posted in Novosti

Poštovani roditelji,

1) Prvi dio upisnog postupkapodnošenje zahtjeva za upis s dokumentacijom putem digitalne aplikacije za pedagošku godinu 2020./2021. u Dječji vrtić Osijek je završen.

 

2) Drugi dio upisnog postupkainicijalni razgovori, provodit ćemo u Upravnoj zgradi Dječjeg vrtića, Vijenac I. Meštrovića 7, 2.kat u vremenu od 2. lipnja do 17. lipnja 2020. prema rasporedu

roditelj je obavezan na razgovor dovesti dijete

– zbog posebnih epidemioloških uvjeta rada molimo roditelje da na inicijalni razgovor dovedu dijete u pratnji jednog roditelja

zbog posebnih epidemioloških uvjeta rada molimo roditelje da se pridržavaju niže navedenih termina razgovora te da u Upravnu zgradu uđu pet minuta prije zakazanog termina zbog dezifinciranja i pranja ruku

– zbog posebnih epidemioloških uvjeta rada molimo roditelje da se ne zadržavaju u Upravnoj zgradi Dječjeg vrtića prije ni poslije inicijalnog razgovora

 

3) Treći dio upisnog postupkaplaćanje akontacije,  potpisivanje ugovora, izdavanje rješenja.

Rezultati upisa bit će objavljeni 25. lipnja.2020. na oglasnoj ploči podcentra u koji je dijete upisano. Nakon toga slijedi treći dio upisnog postupka kojeg ćemo provodit u Upravnoj zgradi Dječjeg vrtića, Vijenac I. Meštrovića  7, prizemlje u vremenu od 6.- 10. srpnja 2020 (7.00-15.00) te od 13. – 17. srpnja 2020. (7.00-17.00)

 

                                                                                   Uprava Dječjeg vrtića Osijek

 

 


 

 

RASPORED INICIJALNIH RAZGOVORA

 

Stručni suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 MARIN CVETANOVSKI
13.15 – 13.30 GITA ŠOKAC
13.30 – 13.45 EVA ČANŽAR
13.45 – 14.00 DAVID LOVRIĆ
14.00 – 14.15 MARKO LAJOŠ
14.15 – 14.30 NIKO ALERIĆ
14.30 – 14.45 ŠIMUN KATIĆ
14.45 – 15.00 MARKO VINCETIĆ
15.00 – 15.15 TOMA LESKO
15.15 – 15.30 RITA MAROŠEVIĆ KROLO
15.30 – 15.45 PAUZA
15.45 – 16.00 MAŠA JARIĆ
16.00 – 16.15 BORNA LUKIĆ
16.15 – 16.30 LENA ŽERJAV
16.30 – 16.45 JOSIP LONČAREVIĆ (KLASJE)
16.45 – 17.00 CRISTIANO KOCIJANOVIĆ LOVAČ (KLASJE)
17.00 – 17.15 UNA MEDIĆ
17.15 – 17.30 HRVOJE ČAVAR
17.30 – 17.45 FRAN ČAVAR
17.45 – 18.00 KAJA PAPIĆ
18.00 – 18.15 NORA SALITREŽIĆ
18.15 – 18.30 LEO SAMARDŽIJA

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 JAKOB MARIĆ
13.15 – 13.30 LEONARDA HAM
13.30 – 13.45 EVA BUDIĆ
13.45 – 14.00 RITA BAŠIĆ DELIĆ
14.00 – 14.15 LUKA MJEDA
14.15 – 14.30 DAVID PANDUR
14.30 – 14.45 DIA ŠABIĆ
14.45 – 15.00 FRAN LONČAREVIĆ
15.00 – 15.15 TARA TURINSKI
15.15 – 15.30 ENA MIKOLAŠEVIĆ
15.30 – 15.45 LANA LUCIJA LJUBIČIĆ
15.45 – 16.00 MAŠA ILAKOVAC
16.00 – 16.15 PETAR PERAN
16.15 – 16.30 PAUZA
16.30 – 16.45
16.45 – 17.00 ANTUN BOŠNJAK
17.00 – 17.15 IVA FOT
17.15 – 17.30 KATRIN GERNHARDT
17.30 – 17.45 LUKA LUČENĆIC
17.45 – 18.00 LUCIJA LUČENĆIC
18.00 – 18.15 BORNA ŠIMAŠEK
18.15 – 18.30 PETRA MIKULIĆ

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. ČETVRTAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 LUCIJA SLAČANAC
13.15 – 13.30 IVANO BILIĆ
13.30 – 13.45 JAKOV NELOVIĆ
13.45 – 14.00 LAURA STANIĆ
14.00 – 14.15 MATEJ MARINAC
14.15 – 14.30 ELENA VUJEVA
14.30 – 14.45 KRISTIJAN ARSENIĆ
14.45 – 15.00 ANA RUIĆ
15.00 – 15.15 BRUNA BANDL
15.15 – 15.30 IRINA ROSO
15.30 – 15.45 PAUZA
15.45 – 16.00
16.00 – 16.15 HANA BEĆAR
16.15 – 16.30 DANJA CENER
16.30 – 16.45 ROKO IVANOVIĆ
16.45 – 17.00 LEA STANKOVIĆ
17.00 – 17.15 LEA ĐERĐ
17.15 – 17.30 TEO GLAVAŠ
17.30 – 17.45 LUCIAN GLAVAŠ
17.45 – 18.00 BORNA BUREK
18.00 – 18.15 PETAR BERDICA
18.15 – 18.30 IVO JAKOVAC

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.30 – 07.45 LUKA LEŠIĆ
07.45 – 08.00 SANDI ČURKOVIĆ
08.00 – 08.15 DENI ČURKOVIĆ
08.15 – 08.30 LEONA BAJSIĆ
08.30 – 08.45 SARA STEFANOVSKI
08.45 – 09.00 IVA BULJUBAŠIĆ
09.00 – 09.15 IVA ĐURIĆ
09.15 – 09.30 MATEJ BIRTIĆ
09.30 – 09.45 NOEMI MARTINUŠIĆ
09.45 – 10.00 BORNA BOŠNJAK
10.00 – 10.15 ERIK TOPALOV
10.15 – 10.30 MAŠA SELEŠ
10.30 – 10.45 RUŽA DUMANČIĆ
10.45 – 11.00 PETRA JANOCIK
11.00 – 11.15 PAUZA
11.15 – 11.30
11.30 – 11.45 MIA DOMINIKOVIĆ
11.45 – 12.00 CVITA SABO
12.00 – 12.15 LUCIJA MARINIĆ
12.15 – 12.30 LEON DUVNJAK
12.30 – 12.45 FRAN JURGEC
12.45 – 13.00 VICTOR KAMENICKI
13.00 – 13.15 MATEO ŠIBALIĆ
13.15 – 13.30 LUCIJA SIČANICA

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PONEDJELJAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 TOMA DEVIĆ
13.15 – 13.30 JERKO BIČVIĆ
13.30 – 13.45 LEONA JO
13.45 – 14.00 PETRA BLAŽEVIĆ
14.00 – 14.15 MARIN STJEPANOVIĆ
14.15 – 14.30 LUKA JURIĆ
14.30 – 14.45 DIAR GASHI
14.45 – 15.00 KARLO VUKADINOVIĆ
15.00 – 15.15 BORNA KRAMAR
15.15 – 15.30 GABRIJEL MALTAŠIĆ
15.30 – 15.45 PETAR KUŠENIĆ
15.45 – 16.00 ISKRA DOROTEK
16.00 – 16.15 PAUZA
16.15 – 16.30
16.30 – 16.45 LEONA BILIĆ
16.45 – 17.00 KARLO MAKSIMOVIĆ
17.00 – 17.15 VIGO SMAJIĆ
17.15 – 17.30 MATEO ŠMEHIL
17.30 – 17.45 DAVID VARGA
17.45 – 18.00 LUKA ČAIĆ
18.00 – 18.15 BRUNO MIČIĆ
18.15 – 18.30 GABRIEL DESKAR

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 ANTE RUKAVINA
13.15 – 13.30 JANA GRGIĆ
13.30 – 13.45 SONJA LJUBIČIĆ
13.45 – 14.00 ARIA MARKUŠ
14.00 – 14.15 DAVID MARKASOVIĆ
14.15 – 14.30 LEO ČIŽIĆ
14.30 – 14.45 PETAR MATIĆ
14.45 – 15.00 NORA ŠKILJIĆ
15.00 – 15.15 LAURA SIKORA
15.15 – 15.30 PAUZA
15.30 – 15.45
15.45 – 16.00 MARIN RAIČ
16.00 – 16.15 NOEL METER
16.15 – 16.30 MISLAV TOLIĆ
16.30 – 16.45 MARIO JOZANOVIĆ
16.45 – 17.00 KLARA VOJVODIĆ
17.15 – 17.30 IVANO DAKIĆ
17.30 – 17.45 OLIVER PAPUGA
17.45 – 18.00 GABRIEL VRAČIĆ
18.00 – 18.15 MATE ŠILI
18.15 – 18.30 ARIA WOLF

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 DUNJA ABIČIĆ
13.15 – 13.30 LUCIJA ŠUTA
13.30 – 13.45 ŠIMUN BOŽINOVIĆ
13.45 – 14.00 KARLO DINJAR
14.00 – 14.15 NORA GLOGOŠKI
14.15 – 14.30 BORNA JURIĆ
14.30 – 14.45 MATIJA IVANČIĆ
14.45 – 15.00 KIARA ASTSLOŠ
15.00 – 15.15 PATRIK MAURUS
15.15 – 15.30 LUKA VIDAKOVIĆ
15.30 – 15.45 PAUZA
15.45 – 16.00
16.00 – 16.15 NOAH SEDLIĆ
16.15 – 16.30 FRAN ĆUTEK
16.30 – 16.45 OSKAR SRB
16.45 – 17.00 LUKA SAMARDŽIĆ
17.00 – 17.15 BRUNO MARIĆ
17.15 – 17.30 HRVOJE HOCENSKI
17.30 – 17.45 NOA ČOLIĆ
17.45 – 18.00 PETAR MARKOVIĆ
18.00 – 18.15 UNA PROSINEČKI
18.15 – 18.30 VILIM ŠOŠA

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.30 – 07.45 MIHAELA PANDUROVIĆ

HELENA PANDUREVIĆ

07.45 – 08.00 MARTA FIJALA
08.00 – 08.15 LEA VAJDA
08.15 – 08.30 FILIP DUMANČIĆ
08.30 – 08.45 ANDRIJA OMEROVIĆ
08.45 – 09.00 GABRIEL IVANOVIĆ
09.00 – 09.15 LOTA MARTINUŠIĆ
09.15 – 09.30 DAVID DEBELJAK
09.30 – 09.45 MAJA KRIVIĆ
09.45 – 10.00 LUKA BUDIMSKI
10.00 – 10.15 IVOR PEKO
10.15 – 10.30 LUNA VUKMIROVIĆ
10.30 – 10.45 PETRA HOCENSKI
10.45 – 11.00 FRANKA NIKOLIĆ
11.00 – 11.15 PAUZA
11.15 – 11.30
11.30 – 11.45 HANA MIHALJ

SARA MIHALJ

11.45 – 12.00 MARIS HAVIDIĆ

VID HAVIDIĆ

12.00 – 12.15 KATJA ŠARIĆ
12.15 – 12.30 LUNA DRAGUN
12.30 – 12.45 LEONA JUKIĆ
12.45 – 13.00 UNA VINKOVIĆ

 

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PONEDJELJAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 DARIO TOMIĆ
13.15 – 13.30 MATEJ ŠIMLEŠA
13.30 – 13.45 LENA ZVONAR
13.45 – 14.00 LANA STIVI
14.00 – 14.15 ARIJA RAJČEVIĆ
14.15 – 14.30 PETRA VALINČIĆ
14.30 – 14.45 MIA MARATOVIĆ
14.45 – 15.00 MARC BENAKOVIĆ
15.00 – 15.15 LEONARDO BANJA
15.15 – 15.30 NORA TEA JURKOVIĆ
15.30 – 15.45 PAUZA
15.45 – 16.00
16.00 – 16.15 NOA MLINAREVIĆ

KARLO MLINAREVIĆ

16.15 – 16.30 TENA VUKOVAC
16.30 – 16.45 ADAM BOJANC-ŠTEMBERGAR

JONA BOJANC-ŠTEMBERGAR

16.45 – 17.00 MIA MILIČEVIĆ
17.00 – 17.15 STELA ARAMBAŠIĆ
17.15 – 17.30 KARLA VUKOVIĆ
17.30 – 17.45 MARTA BARAČ
17.45 – 18.00 OLIVER MILANOVIĆ
18.00 – 18.15 VATROSLAV KOPRIVČEVIĆ
18.15 – 18.30 BRUNA ĐEREK
18.30 – 18.45 SARA DŽANKO
18.45 – 19.00 KALIN MICEVSKI

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 LUCIJA MARIĆ
13.15 – 13.30 IVA ČEBIĆ
13.30 – 13.45 PETAR KOZMA
13.45 – 14.00 HANA HOLOKER
14.00 – 14.15 TADEJ MAJSKI
14.15 – 14.30 TIJA LICHTENTHAL
14.30 – 14.45 ADRIAN VARŽIĆ KARIĆ
14.45 – 15.00 MIA ČAJO
15.00 – 15.15 EMANUEL PAVOŠEVIĆ
15.15 – 15.30 TENA BOGOVIĆ
15.30 – 15.45 PAUZA
15.45 – 16.00
16.00 – 16.15 JAKOV FOTEZ
16.15 – 16.30 NIKA BAGARIĆ
16.30 – 16.45 NORA RADIČEVIĆ
16.45 – 17.00 LEONA ZELENIĆ
17.00 – 17.15 JANA AZENIĆ
17.15 – 17.30 KATJA DIMITRIJEVIĆ
17.30 – 17.45 PETAR FILIPOVIĆ
17.45 – 18.00 KARLO VINKOVIĆ
18.00 – 18.15 UNA VIDOVIĆ
18.15. – 19.00 FRANKA ČEPO

 

StručnI suradnik – pedagog: MARKO DOŠEN, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
09.00 – 09.15 ARSEN KORUGA
09.15 – 09.30 MATEJ HERGOVIĆ
09.30 – 09.45 LOGAN KAMENICKI
09.45 – 10.00 DORIS REŠETAR
10.00 – 10.15 BRUNO LAGATOR
10.15 – 10.30 SOFIA HLEB VRLIĆ
10.30 – 10.45 ANTUN BOŠNJAK
10.45 – 11.00 IVA FOT
11.00 – 11.15 KATRIN GERNHARDT
11.15 – 11.30 LUKA LUČENĆIC
11.30 – 11.45 LUCIJA LUČENĆIC

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020.. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 MATEA PAJANČIĆ
13.15 – 13.30 BORNA BECZE
13.30 – 13.45 NIKO MANDURIĆ
13.45 – 14.00 BRUNA SESAR
14.00 – 14.15 BRUNA PERKOVIĆ
14.15 – 14.30 JURAJ TADIĆ
14.30 – 14.45 MAGDALENA MANDARIĆ
14.45 – 15.00 NOEL RADMAN
15.00 – 15.15 VITO MAROŠEVIĆ KROLO
15.15 – 15.30 BRUNO STAKIĆ
15.30 – 15.45 NORA PETRIĆ
15.45 – 16.00 MAKSIM JOŠOĆ STIPETIĆ
16.00 – 16.15 ADAM BAŠEK
16.15 – 16.30 SOFIJA PAPIĆ
16.30 – 16.45 TEUTA VACI
16.45 – 17.00 SARA MATKOVIĆ
17.00 – 17.15 VIGO TEPPERT
17.15 – 17.30 FRAN ŽULJ
17.30 – 17.45 GRGUR CRNOV
17.45 – 18.00 BORNA PAZMAN
18.00 – 18.15 NOA VIDIOVIĆ
18.15 – 18.30 JAKOV NOVOKMET
18.30 – 18.45 TENA KUHARIĆ
18.45 – 19.00 TARA PIJUNOVIĆ

 

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 LUCIJA LJUBIČIĆ
13.15 – 13.30 PATRIK FILAKOVIĆ
13.30 – 13.45 VALENTINA JONJIĆ
13.45 – 14.00 ŠIMUN KRALIK
14.00 – 14.15 BORNA DUDJAK
14.15 – 14.30 IVAN KNEZOVIĆ
14.30 – 14.45 BARTOL ŠIMIĆ
14.45 – 15.00 NOA ABRAMAC
15.00 – 15.15 ŠIMUN VUKOVIĆ
15.15 – 15.30 PETAR VUKOVIĆ
15.30 – 15.45 MIA BULJAN
15.45 – 16.00 MILA DAKIĆ
16.00 – 16.15 LUKA SLIŠKOVIĆ
16.15 – 16.30 FRAN STANIĆ
16.30 – 16.45 ŠIMUN ŽIVKOVIĆ
16.45 – 17.00 EMA GABO
17.00 – 17.15 SARA SUDAREVIĆ
17.15 – 17.30 MIA IVANKOVIĆ
17.30 – 17.45 KARLO IVAN PAKŠIĆ
17.45 – 18.00 SARA ANDEL
18.00 – 18.15 PATRIK KÖHLER
18.15 – 18.30 ANDREJ MARIĆ
18.30 – 18.45 MIHAELA LOPAC
18.45 – 19.00 ARYA ILIŠIN

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. ČETVRTAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 ERIKA SRDAR
13.15 – 13.30 RAFAEL LUKIĆ
13.30 – 13.45 MATEA MIHALJ
13.45 – 14.00 IVAN KOVAČEVIĆ
14.00 – 14.15 MARC BENAKOVIĆ
14.15 – 14.30 LORENA STOJAKOVIĆ
14.30 – 14.45 NIKO SABO
14.45 – 15.00 MATILDA RAJKOVIĆ
15.00 – 15.15 PETRA JOVIĆ
15.15 – 15.30 TIA MARĐETKO
15.30 – 15.45 FILIP MARJANOVIĆ
15.45 – 16.00 HELENA MARIJANOVIĆ
16.00 – 16.15 LOVRO IŠTUK
16.15 – 16.30 MIA DAMJANOVIĆ
16.30 – 16.45 VID MARKOVIĆ
16.45 – 17.00 MARKO MARIĆ
17.00 – 17.15 NOA PAVLOVIĆ
17.15 – 17.30 MATEJ KIZIVAT
17.30 – 17.45 NOA MEKOVEC NEMETH
17.45 – 18.00 TONI MEKOVEC NEMETH
18.00 – 18.15 MAKSIM KAČAVENDA
18.15 – 18.30 BORNA MATIJAŠEVIĆ
18.30 – 18.45 ELENA BARIŠIĆ
18.45 – 19.00 ŠIMUN BILOŠ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.30 – 07.45 LUKA BAGARIĆ
07.45 – 08.00 ELENA CRNČEC
08.00 – 08.15 MARTA LIJIĆ
08.15 – 08.30 DARIO KOLARIĆ
08.30 – 08.45 MIA FERENC
08.45 – 09.00 MATEO FERENC
09.00 – 09.15 JAKOV HASIJA
09.15 – 09.30 KLARA PAVIČIĆ
09.30 – 09.45 LEDA ŠEPIĆ
09.45 – 10.00 KORINA SIKORA
10.00 – 10.15 LEON GALAMBOŠ
10.15 – 10.30 MATEO PERAK
10.30 – 10.45 LOVRO LUČIĆ
10.45 – 11.00 ENA ZUBAK
11.00 – 11.15 ROK ANIČIĆ
11.15 – 11.30 IVA LUGARIĆ
11.30 – 11.45 KARLO MRŠO
11.45 – 12.00 LUNA MRŠO
12.00 – 12.15 NIKO VUKOVIĆ
12.15 – 12.30 LEA NEMET
12.30 – 12.45 DUNJA KUHAR
12.45 – 13.00 SARA SCHMIDT
13.00 – 13.15 PATRIK LOZANČIĆ BOGARUŠIĆ
13.15 – 13 30 EMA NOVOSELAC
13.30 – 13.45 KARLA GOMBAROVIĆ
13.45 – 14.00 JAKOV ŠERFEZI

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. PONEDJELJAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 PATRIK GULJAŠ
13.15 – 13.30 PETAR STRAŽANAC
13.30 – 13.45 IVA TABAK
13.45 – 14.00 MARKO PUŠIĆ
14.00 – 14.15 HANA OREŠKOVIĆ
14.15 – 14.30 ANTE GLIBOTA
14.30 – 14.45 GRETA BOŠNJAKOVIĆ
14.45 – 15.00
15.00 – 15.15 PETRA PRNJAT
15.15 – 15.30 KARLA KARNER
15.30 – 15.45 KATJA HRGIĆ
15.45 – 16.00 EVA HRGIĆ
16.00 – 16.15 DAVID BOŠNJAK
16.15 – 16.30 KARLO BOŠNJAK
16.30 – 16.45 MILA NIKOLIĆ
16.45 – 17.00 ANDRIJA BORIČIĆ
17.00 – 17.15 PAULA MATIĆ
17.15 – 17.30 INGA BERNAT
17.30 – 17.45 KARLA LIOVIĆ
17.45 – 18.00 ELENA MAJETIĆ
18.00 – 18.15 SAMUEL KOVAČ
18.15 – 18.30 TIN RUSMIROVIĆ
18.30 – 18.45 UNA RUSMIROVIĆ
18.45 – 19.00 IVA BUŠIĆ

 

 

 

 

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 SOFIA JURMAN
13.15 – 13.30 IRIS BOROJEVIĆ
13.30 – 13.45 BORNA CVENIĆ
13.45 – 14.00 LENA BOŽIĆ
14.00 – 14.15 TENA VRBANIĆ
14.15 – 14.30 ELENA GOLUBIČIĆ
14.30 – 14.45 FRAN DUVNJAK
14.45 – 15.00 LUCIJA GERIĆ
15.00 – 15.15 RAFAEL BRODAR
15.15 – 15.30 RUBEN ELYOT LOKNER
15.30 – 15.45 ŠIMUN ANIĆ
15.45 – 16.00 BRUNO ROKSANDIĆ DOBROSAVLJEVIĆ
16.00 – 16.15 ANA PEJIĆ
16.15 – 16.30 PETRA TEKLIĆ
16.30 – 16.45 LANA COLIĆ
16.45 – 17.00 NICOL BARJAKTAREVIĆ
17.00 – 17.15 JAKOV MARIĆ
17.15 – 17.30 DUNJA VRTARIĆ
17.30 – 17.45 GRGUR KUKLJANIN
17.45 – 18.00 MATEO ROGULJIĆ
18.00 – 18.15 NOA ILIĆ
18.15 – 18.30 HELENA VARGA
18.30 – 18.45 ANTE STANIĆ
18.45 – 19.00 UMA LU CRNJAK

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 LUKAS KORDIĆ
13.15 – 13.30 LANA ARNAUT
13.30 – 13.45 ERIK ZURAK SPIŠIĆ
13.45 – 14.00 LANA HABULINEC
14.00 – 14.15 MATEO DRAPELA
14.15 – 14.30 MIA MIHALJEVIĆ
14.30 – 14.45 NEO SIROVEC
14.45 – 15.00 KLARA MATIĆ
15.00 – 15.15 JAKOV BOGUT
15.15 – 15.30 GABRIEL HOJSAK
15.30 – 15.45 KLARA VOLAREVIĆ
15.45 – 16.00 SARA BUHINJAK
16.00 – 16.15 DINO ZATKO
16.15 – 16.30 NOA HORVAT
16.30 – 16.45 PETAR SMILJAN
16.45 – 17.00 BLAŽ VRANJEŠ
17.00 – 17.15 IVA PUŠIĆ
17.15 – 17.30 NIKO PUŠIĆ
17.30 – 17.45 IVAN JERŠEK
17.45 – 18.00 MIA ŠKARA
18.00 – 18.15 ENA KROLO
18.15 – 18.30 LARA KOVAČ
18.30 – 18.45 DORA DRAGOJEVIĆ
18.45 – 19.00 MARKO DRAGOJEVIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.30 – 07.45 JULIJA KRAINOVIĆ
07.45 – 08.00 TIA FABIJANAC
08.00 – 08.15 BORNA FABIJANAC
08.15 – 08.30 FRAN TENI
08.30 – 08.45 LOTA TENI
08.45 – 09.00 ENA VAJNBERGER
09.00 – 09.15 ERIN VAJNBERGER
09.15 – 09.30 VERONIKA MATEŠIĆ
09.30 – 09.45 FRANKA SELENIĆ
09.45 – 10.00 ROKO BODULJAK
10.00 – 10.15 MAK MATASOVIĆ
10.15 – 10.30 LOVRO KNEŽEVIĆ
10.30 – 10.45 KLARA GOLUBOVIĆ
10.45 – 11.00 DORA GOLUBOVIĆ
11.00 – 11.15 IVAN ČOKLO
11.15 – 11.30 GRETA ĆUTI
11.30 – 11.45 LUKA MARKOVIĆ
11.45 – 12.00 LOVRO PAVIN
12.00 – 12.15 ANA ČIZMEŠIJA
12.15 – 12.30 FILIP SLUKAN
12.30 – 12.45 MIA MARIA BOBAN
12.45 – 13.00 KARLO KOS
13.00 – 13.15 ZRINKA SUK
13.15 – 13.30 DAVID VUJČIĆ
13.30 – 13.45 ANTONIO LIKIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 06. 2020 PONEDJELJAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 VITA HUŠNJAK
13.15 – 13.30 FILIP MATIĆ
13.30 – 13.45 DAVID ŠEGEC
13.45 – 14.00 IVAN JAKIĆ
14.00 – 14.15 DIVNA ĐERKI
14.15 – 14.30 ŽELJKA ŠEGO
14.30 – 14.45 JAN GOTLER
14.45 – 15.00 LENA PIŠKORJANAC
15.00 – 15.15 FILIP MURKOVIĆ
15.15 – 15.30 IVONA MAKOVLJEVIĆ
15.30 – 15.45 SARA ŠEBENI
15.45 – 16.00 ROKO LENĐEL
16.00 – 16.15 LEA KUNA
16.15 – 16.30 LARA OŽUŠKA
16.30 – 16.45 TIN KUZMAN
16.45 – 17.00 BERNARD DERNAJ
17.00 – 17.15 FABIJAN DERNAJ
17.15 – 17.30 RENE GAL
17.30 – 17.45 LEO LEUŠTEK
17.45 – 18.00 DIANA MATIJAŠEVIĆ
18.00 – 18.15 STJEPAN DAVID KORMOŠ TATARIN
18.15 – 18.30 ANDREJ MIKOLČEVIĆ
18.30 – 18.45 ANĐELA KRALJEVIĆ
18.45 – 19.00 AURORA BRKIĆ

 

 

 

Stručna suradnica – pedagoginja: VLADIMIRKA VIDOVIĆ, prof. univ. spec. oec.

Stručna suradnica – psihologinja: DUNJA MARINCEL, mag.psych.

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 LOTA ILIJAŠ
13.15 – 13.30 BENEDIKT GLUŠAC
13.30 – 13.45 DORIAN PANEŽIĆ
13.45 – 14.00 BORNA STANKOVIĆ
14.00 – 14.15 ANTUN ŠUTALO
14.15 – 14.30 LUCIJA SIC
14.30 – 14.45 IVANA MATORIĆ
14.45 – 15.00 DUNJA LUKAČEK
15.00 – 15.15 LOVRO KRNIĆ
15.15 – 15.30 JURAJ BRKIĆ
15.30 – 15.45 PETRA SORIĆ
15.45 – 16.00 PETAR MIHALJEVIĆ
16.00 – 16.15 LARISA BERREND
16.15 – 16.30 LUCIJA MIKULIĆ
16.30 – 16.45 MICHAELLE VAKOŠ
16.45 – 17.00 KORINA PAVOŠEVIĆ
17.00 – 17.15 JOSIP IVAN KUNTIĆ
17.15 – 17.30 JAKOV GLAVATI
17.30 – 17.45 LEONA ČULO
17.45 – 18.00 ALINA MACANGA
18.00 – 18.15 NIKA STIPANOVIĆ ZOVAK
18.15 – 18.30 DEAN LUČAN
18.30 – 18.45 GABRIEL ANDŽAKOVIĆ
18.45 – 19.00 MIHAEL ANDŽAKOVIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 HANA DRAŠKOVIĆ
13.15 – 13.30 DUNJA MAKAR
13.30 – 13.45 DAVID SMAJO
13.45 – 14.00 JURAJ MIHALJEV
14.00 – 14.15 BORNA SKELAC
14.15 – 14.30 UNA ORLIĆ
14.30 – 14.45 BRUNO TROHA

BORNA TROHA

14.45 – 15.00 MATA SMOLČIĆ
15.00 – 15.15 VITO RANDOVIĆ
15.15 – 15.30 LUKA EŠEGOVIĆ
15.30 – 15.45 JAKOV DOŠEN
15.45 – 16.00 FILIP IVANOV
16.00 – 16.15 LUCAS ZAKŠEK
16.15 – 16.30 OLIVER LABAJ
16.30 – 16.45 DAVID SVOREN
16.45 – 17.00 MARIJA VANGELOVSKI
17.00 – 17.15 LUCIJA PETRUŠIĆ
17.15 – 17.30 MELODY KOTRIS
17.30 – 17.45 FRANKO MILJKOVIĆ
17.45 – 18.00 SOFIJA ŠOLIĆ
18.00 – 18.15 FRANKA BOGDAN
18.15 – 18.30 KATARINA VIDEKOVIĆ
18.30 – 18.45 LAURA ŠTEFANAC
18.45 – 19.00 DOMINIK OBRADOVIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 KARLA STJEPANOVIĆ
13.15 – 13.30 MATIAS ŠTEFANAC
13.30 – 13.45 RITA PREKODRAVAC
13.45 – 14.00 ANTONIO MILEUSNIĆ
14.00 – 14.15 RELJA KOPRIVNJAK
14.15 – 14.30 NIKO VELIĆ
14.30 – 14.45 TARA MARIĆ
14.45 – 15.00 IRIS SKELEDŽIJA
15.00 – 15.15 PETRA TULIĆ

ROKO TULIĆ

15.15 – 15.30 ANĐELA MILJANIĆ
15.30 – 15.45 MATEJ GRGIĆ
15.45 – 16.00 ADRIAN PETRIĆ
16.00 – 16.15 ROKO PERAJICA
16.15 – 16.30 DINA DUVNJAK
16.30 – 16.45 IVA DAKIĆ
16.45 – 17.00 DANTE BRKIĆ
17.00 – 17.15 NINA GABRIĆ
17.15 – 17.30 MATIJA CINDRIĆ
17.30 – 17.45 IVANO KOLARIĆ
17.45 – 18.00 ANJA ŠARIĆ
18.00 – 18.15 NOA VUJNOVIĆ
18.15 – 18.30 IVANO RADANOVIĆ
18.30 – 18.45 MARTA HAZENAUER
18.45 – 19.00 MARTA JURIĆ

PETAR JURIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. ČETVRTAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 GRGUR ORŠOLIĆ
13.15 – 13.30 LORENA ČALUŠIĆ
13.30 – 13.45 PATRICIJA POSAVAC

PETAR POSAVAC

13.45 – 14.00 FRAN RAJC
14.00 – 14.15 LORA MARJANOVIĆ
14.15 – 14.30 JOSIPA MIKLEUŠEVIĆ
14.30 – 14.45 TEO BOŽIĆ

NIKA BOŽIĆ

14.45 – 15.00 SARA PAVELIĆ
15.00 – 15.15 BARBARA TOLIĆ
15.15 – 15.30 TOMISLAV MARUŠIĆ
15.30 – 15.45 JAKOV PRIJIĆ
15.45 – 16.00 LUKAS ŠTRUMFOL
16.00 – 16.15 DARKO HORVAT GLUMAC
16.15 – 16.30 ŠIMUN CIMERMAN
16.45 – 17.00 NIKO MATEO KARAČ
17.15 – 17.30 VITO ANDL
17.30 – 17.45 DOMAGOJ CICVARIĆ
17.45 – 18.00 BRUNA MARŠIĆ
18.00 – 18.15 MAŠA SAČER
18.15 – 18.30 NOEL SABLJO
18.30 – 18.45 FILIP DUBRAVAC
18.45 – 19.00 LUCIJA TENŽERA

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.15 – 07.30 TENA MAĐAREVIĆ
07.30 – 07.45 NOA TURALIJA
07.45 – 08.00 VITA SLUŽEK
08.00 – 08.15 LUKA MAŠIĆ
08.15 – 08.30 ŠIMUN ANDRIŠKA
08.30 – 08.45 ANJA KARAJICA
08.45 – 09.00 EVA MILANOVIĆ
09.00 – 09.15 DONAT LUSTIG
09.15 – 09.30 DAVID ČOŠIĆ
09.30 – 09.45 BASTIAN BULE
09.45 – 10.00 NIKA MARIJANOVIĆ
10.00 – 10.15 LILI BLAŽEVIĆ
10.15 – 10.30 ANA PENIĆ

FRAN PENIĆ

10.30 – 10.45 IVANO KARAVIDOVIĆ

MATEO KARAVIDOVIĆ

10.45 – 11.00 KLARA TOMIĆ
11.00 – 11.15 ENI BENIĆ
11.15 – 11.30 ANTUN MLINAREVIĆ
11.30 – 11.45 LUKA ŠUTA
11.45 – 12.00 DORIS VAJTNER
12.00 – 12.15 IVANO KOVANIĆ
12.15 – 12.30 IVANO MIKULIĆ
12.30 – 12.45 MIA ČUTURDIĆ
12.45 – 13.00 PETRA VOLARIĆ

NINA VOLARIĆ

13.00 – 13.15 ELLA PUHALOVIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PONEDJELJAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 BORNA ĐURĐEVIĆ
13.15 – 13.30 ANJA MRAK
13.30 – 13.45 IVA KOTRIS
13.45 – 14.00 FRANCESCO KOVAČEVIĆ
14.00 – 14.15 LUKA VUKOVIĆ
14.15 – 14.30 MATO SENTIVANAC
14.30 – 14.45 MARIN ORŠOLIĆ
14.45 – 15.00 TEA RANCINGER
15.00 – 15.15 LUCIJA KRETONIĆ
15.15 – 15.30 NOA EGEDIŠ
15.30 – 15.45 ANDREJ SAMAC
15.45 – 16.00 DAVID STAMENIĆ
16.00 – 16.15 DAVID HORVATH

SARA HORVATH

16.15 – 16.30 NIKO KATIĆ
16.30 – 16.45 VUKAŠIN SARAKIĆ
16.45 – 17.00 PETAR MAČAK
17.00 – 17.15 VIKTOR VUKAS
17.15 – 17.30 DENI ĆURKOVIĆ

SANDI ĆURKOVIĆ

17.30 – 17.45 TIN TUFEKOVIĆ
17.45 – 18.00 NIKA ANTOLOVIĆ
18.00 – 18.15 PETAR KIŠ
18.15 – 18.30 IVA KARLUŠIĆ
18.30 – 18.45 LUCIJA BLAŽEVIĆ
18.45 – 19.00 FRAN TRSTENJAK

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 MARKO TARGUŠ
13.15 – 13.30 MIA KASALO
13.30 – 13.45 ARIA ŠUDIĆ
13.45 – 14.00 PETAR KVETEK
14.00 – 14.15 ANTE NOVAKOVIĆ
14.15 – 14.30 ROKO PLUŽARIĆ
14.30 – 14.45 FRANKO BOJANIĆ
14.45 – 15.00 NOA SKENDER
15.00 – 15.15 HANA VASIĆ

LORENA VASIĆ

TAMARA VASIĆ

15.15 – 15.30 EMA JOVANOVIĆ
15.30 – 15.45 PAULA ŽUŽIĆ
15.45 – 16.00 EMA PRIMORAC
16.00 – 16.15 ROKO BULJEVIĆ
16.15 – 16.30 NERA MILOŠEVIĆ
16.30 – 16.45 BRUNO BENKOVIĆ
16.45 – 17.00 NOA JAKLJEVIĆ

LEON JAKLJEVIĆ

17.15 – 17.30 DAVID ČAVAJDA
17.30 – 17.45 NOA HMELIK
17.45 – 18.00 EGON HORVAT
18.00 – 18.15 LOVRO PERKOVIĆ
18.15 – 18.30 SARA KUBAŠA
18.30 – 18.45 LUCIJA SMOLJANOVIĆ DIMIĆ
18.45 – 19.00 BORNA ANETIĆ

KARLO ANETIĆ

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 DORA KOVAČEVIĆ
13.15 – 13.30 MAŠA VALENTIĆ
13.30 – 13.45 LORENA HRŽICA
13.45 – 14.00 LENA POSPIŠIL
14.00 – 14.15 DINA SUVER
14.15 – 14.30 LORA TOMEŠ
14.30 – 14.45 MERI GAL
14.45 – 15.00 LAURA CVETKOVIĆ

EVA CVETKOVIĆ

15.00 – 15.15 ADAM KRPIĆ
15.15 – 15.30 TIA STJEPANOVIĆ
15.30 – 15.45 LUCIJA VULETIĆ
15.45 – 16.00 BRUNO ŠARIRI
16.00 – 16.15 NIA ŽIVKOVIĆ
16.15 – 16.30 IVAN RAŠTEGORAC
16.30 – 16.45 ELENA ŠELO
16.45 – 17.00 TONI PERKOVIĆ

VITO PERKOVIĆ

17.00 – 17.15 LENA TEKAVČIĆ
17.15 – 17.30 DEBORAH FARKAŠ
17.30 – 17.45 ADRIAN ĐEKIĆ
17.45 – 18.00 LADA KOVAČEVIĆ
18.00 – 18.15 JOSIP RUDEC
18.15 – 18.30 OLIVER DOBRANIĆ
18.30 – 18.45 IVAN VUKSANOVIĆ
18.45 – 19.00 LARA FIGECKI

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.15 – 07.30 LORA KONDAŠ
07.30 – 07.45 JAKOV MARKOVIĆ
07.45 – 08.00 DAVID REBIĆ
08.00 – 08.15 LARA ANTOLIĆ
08.15 – 08.30 IVAN ZVONAR
08.30 – 08.45 LJUPKA BAJIĆ
08.45 – 09.00 LOTA MAKSIMOVIĆ
09.00 – 09.15 RUDI VRDOLJAK
09.15 – 09.30 JANA BABAJA
09.30 – 09.45 MATEO VUKOVIĆ
09.45 – 10.00 FRANKA UŠĆUMLIĆ

VIKTORIA UŠĆUMLIĆ

10.00 – 10.15 ALISA HANŽEK TIRIĆ
10.15 – 10.30 NORA LUKENDA
10.30 – 10.45 LOTTA ĐURIĆ
10.45 – 11.00 NINA VRANDEČIĆ
11.00 – 11.15 ELENA PETROVIĆ
11.15 – 11.30 LUKA ZDARILEK
11.30 – 11.45 HANA JUROŠ
11.45 – 12.00 MATKO MIKIĆ
12.00 – 12.15 KATA MIKULIĆ

GABRIJEL MIKULIĆ

12.15 – 12.30 LEON MAROLIN
12.30 – 12.45 BRUNO VUKIĆ
12.45 – 13.00 PETAR BATINIĆ
13.00 – 13.15 VID PAVIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PONEDJELJAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 FRAN ŽAPER
13.15 – 13.30 BORNA ŠINCEK
13.30 – 13.45 EMA ČERKEZ
13.45 – 14.00 ŠIMUN VUČKOVIĆ
14.00 – 14.15 TARA ŠALAMUN
14.15 – 14.30 IVAN DUKMENIĆ
14.30 – 14.45 LEONA VRBANIĆ
14.45 – 15.00 LARA MIOČ
15.00 – 15.15 LUNA ELIZABET BIRO
15.15 – 15.30 TIA ĐURINEC
15.30 – 15.45 BRUNA VRBLJANIN
15.45 – 16.00 LEA RAUCH
16.00 – 16.15 SOFIJA KOLOBARIĆ
16.15 – 16.30 NERA PERIŠA
16.30 – 16.45 BORNA ŽULJ
16.45 – 17.00 TOMA LOVRINČEVIĆ
17.00 – 17.15 LUKA SAMARDŽIJA
17.15 – 17.30 TIA STOŠIĆ
17.30 – 17.45 JAKOV KARALIĆ

ŠIMUN KARALIĆ

IVO KARALIĆ

17.45 – 18.00 MATE ŠIKIĆ
18.00 – 18.15 ŠIMUN GLAVAŠ
18.15 – 18.30 ŠIMUN MANDIĆ
18.30 – 18.45 TARA BOŠNJAKOVIĆ
18.45 – 19.00 IVAN SMOLIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANA MIHALJEVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 HANA PRIBIČEVIĆ
13.15 – 13.30 BORNA FURGALA
13.30 – 13.45 MATA BJEŽANČEVIĆ
13.45 – 14.00 IVA ČIČAK
14.00 – 14.15 MILA GRUBIŠIĆ
14.15 – 14.30 FRIDA EBERHARD
14.30 – 14.45 ROKO GRČIĆ
14.45 – 15.00 ANA GREBENŠEK GLAVATI
15.00 – 15.15 EMA MARTINOV

 

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 LUKA ČUTURA
13.15 – 13.30 MATEJ POLIH
13.30 – 13.45 ANA GRGIĆ
13.45 – 14.00 LUKAS DOŠEN
14.00 – 14.15 LOTA TAPŠANJI
14.15 – 14.30 LUCIJA PEČEK
14.30 – 14.45 KARLO ŠKALA
14.45 – 15.00 NIKO IVEZIĆ
15.00 – 15.15 JURAJ IVANKOVIĆ
15.15 – 15.30 BARTOL PUTAR
15.30 – 15.45 UNA KUFELJ
15.45 – 16.00 JANJA PEŠUT
16.00 – 16.15 KARLO BREKALO
16.15 – 16.30 GABRIEL KAJBA
16.30 – 16.45 NIKŠA DMITROVIĆ
16.45 – 17.00 LUKA KAŠNIK
17.00 – 17.15 ANA ŠOŠIĆ
17.15 – 17.30 PETAR LIVAJA
17.30 – 18.00 MATA JOSIPOVIĆ
18.00 – 18.30 EMA DOLAR
18.30 – 19.00 JUDITA ĆOSIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 BORNA GETO
13.15 – 13.30 MIA RUNJE
13.30 – 13.45 KIARA LEKO
13.45 – 14.00 MATEO JURIĆ
14.00 – 14.15 MATILDA GRBIĆ
14.15 – 14.30 ŠIMUN ŠTULINA
14.30 – 14.45 OLIVIA GLIBUŠIĆ
14.45 – 15.00 GRETA ŠEBALJ + MARTA ŠEBALJ
15.00 – 15.15 SARA NENADIĆ
15.15 – 15.30 MATEJ SRDAREVIĆ
15.30 – 15.45 SAMUEL BUDEŠ
15.45 – 16.00 LEA KOZINA
16.00 – 16.15 STIPE PENIĆ
16.15 – 16.30 JAKOV KESEGIĆ
16.30 – 16.45 DUNJA DRAGOJEVIĆ
16.45 – 17.00 LEDA KOS
17.00 – 17.15 DOMINIK VUKADIN
17.15 – 17.30 MILA ŠAMU
17.30 – 17.45 DOMINIK BABIĆ
17.45 – 18.00 DAN KVOLIK
18.00 – 18.15 RITA PURGAR
18.15 – 18.30 MARO SERŠIĆ
18.30 – 18.45 ERIN NOVOKMET
18.45 – 19.00 URŠKA ŠIPRAK WENDLING

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. ČETVRTAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 FILIPA JARIĆ
13.15 – 13.30 LENA PETROVIĆ
13.30 – 13.45 PETRA KARAČIĆ
13.45 – 14.00 VITA BLAŽEVIĆ
14.00 – 14.15 FRAN MEĐUGOREC
14.15 – 14.30 JAKOV ŠIMETIĆ + NINA ŠIMETIĆ
14.30 – 14.45 TONKA SANSEOVIĆ
14.45 – 15.00 ZARA ŽARKOVIĆ
15.00 – 15.15 NIKO GALGOCI
15.15 – 15.30 JURAJ BABIĆ
15.30 – 15.45 MARIS NOVAKOVIĆ
15.45 – 16.00 SOFIJA MIHIĆ
16.00 – 16.15 TOMA ČOVIĆ
16.15 – 16.30 GABRIJEL JURKIN
16.30 – 16.45 MIHEJ MILIČIĆ
16.45 – 17.00 MAX KUŠTRO
17.00 – 17.15 MATEJ MILAT
17.15 – 17.30 LUKA HORVAT
17.30 – 17.45 FILIP JURKOVIĆ
17.45 – 18.00 GITA LUKETIĆ
18.00 – 18.15 LUCAS JALOVIČAR
18.15 – 18.30 DAVID PARADŽIK
18.30 – 18.45 GABRIEL KARAMARKO
18.45 – 19.00 SARA DRAGIČEVIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.30 – 07.45 PETAR MILIČEVIĆ
07.45 – 08.00 MILA ŠIMIĆ
08.00 – 08.15 KLARA MIKLOŠ
08.15 – 08.30 FRAN PETKOVIĆ
08.30 – 08.45 TIN BRIŠEVAC
08.45 – 09.00 MIHAEL SINGER
09.00 – 09.15 ŠIMUN ŽUŠĆAK
09.15 – 09.30 MARKO HRASTOV
09.30 – 09.45 MAK ČES
09.45 – 10.00 MARKO BJELICA
10.00 – 10.15 DAVID JAKOPIĆ
10.15 – 10.30 UNA ZETAIĆ
10.30 – 10.45 LEON KOČIŠ
10.45 – 11.00 LUKA LJUBIĆ
11.00 – 11.15 JAKOV ARAMBAŠIĆ
11.15 – 11.30 ISKRA KOLENC
11.30 – 11.45 LARA LEŠIĆ
11.45 – 12.00 PETAR BAGARIĆ
12.00 – 12.15 MARTA PEJIĆ
12.15 – 12.30 NIKOLA KUTLEŠA
12.30 – 12.45 MICHELLE BARAC
12.45 – 13.00 MARTA KALUĐER
13.00 – 13.15 SARA HOLEC

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6.2020. PONEDJELJAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 NIKOL SEBEAUER

DUNJA SEBEAUER

13.15 – 13.30 ROKO SABLJO
13.30 – 13.45 MATIJA ĐUMIĆ
13.45 – 14.00 EMA KUKUČKA

LUKA KUKUČKA

14.00 – 14.15 ROKO PRIGL
14.15 – 14.30 VALERIJA ŠULJUG
14.30 – 14.45 JAKOV KRSTANOVIĆ
14.45 – 15.00 ARIAN MILOŠEVIĆ

GRGUR MILOŠEVIĆ

15.00 – 15.15 MIA ZEC
15.15 – 15.30 LANA IVANČIĆ
15.30 – 15.45 KATJA SILI

SARA SILI

15.45 – 16.00 LUKA VIDOVIĆ

DAVID VIDOVIĆ

16.00 – 16.15 LENA ČURČINAC
16.15 – 16.30 MILA KUNA
16.30 – 16.45 MIA TONKOVAC RALL
16.45 – 17.00 ALBERT ĐIMBER
17.00 – 17.15 PETAR SKOČIBUŠIĆ
17.15 – 17.30 MILA SKENDER
17.30 – 17.45 MATEJ MAJDANDŽIĆ
17.45 – 18.00 LUCIJA KRSTANOVIĆ
18.00 – 18.15 BRUNA PEŠIĆ
18.15 – 18.30 MIRIJAM ČABAJ
18.30 – 18.45 PETRA DUK
18.45 – 19.00 KARLA PAUN

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. UTORAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 MELANI HORVAT
13.15 – 13.30 NIKA SALITREŽIĆ
13.30 – 13.45 LJUPKA MAJDANŽIĆ
13.45 – 14.00 IVA TOPIĆ
14.00 – 14.15 EVA ŽERAVICA

MARIJA ŽERAVIC

14.15 – 14.30 DINO VRANJEŠEVIĆ
14.30 – 14.45 PETAR GALIR
14.45 – 15.00 JOSIP KANTOR
15.00 – 15.15 BORNA KUŠENIĆ ERNJEŠ
15.15 – 15.30 LUKA DAŠIĆ
15.30 – 15.45 MIA GALIR
15.45 – 16.00 KARLO BILANDŽIJA
16.00 – 16.15 LEON ADAMEC
16.15 – 16.30 JOSIP ŽDERO
16.30 – 16.45 BORNA BOŠKOVIĆ
16.45 – 17.00 MITAR DANGUZOVIĆ
17.00 – 17.15 ADAM RENDULIĆ
17.15 – 17.30 PETRA FILIPOVIĆ
17.30 – 17.45 MARKO ČANČAR
17.45 – 18.00 DUJE ABEL
18.00 – 18.15 LUKA LEVENTIĆ
18.15 – 18.30 ROKO ĆURAJ

JAN ĆURAJ

18.30 – 18.45 DUNJA AMIDŽIĆ
18.45 – 19.00 EVA ZEKO

ŠIMUN ZEKO

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6.2020. SRIJEDA
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
13.00 – 13.15 DORA PANDUREVĆ
13.15 – 13.30 ANTONIO MILIĆ
13.30 – 13.45 LANA FIALA
13.45 – 14.00 LORENA JURČEVIĆ
14.00 – 14.15 BORNA TABORI
14.15 – 14.30 MAŠA HADŽIĆ
14.30 – 14.45 JURE KRISTIĆ

VERONIKA KRISTIĆ

14.45 – 15.00 DOMAGOJ PRIBISALIĆ

TOMISLAV PRIBISALIĆ

15.00 – 15.15 MARKO KEEČKEŠ
15.15 – 15.30 MEGI BAĆIĆ
15.30 – 15.45 GRACIJA RIMAC
15.45 – 16.00 GRETA LUKIĆ
16.00 – 16.15 BORNA ČEREPINKO
16.15 – 16.30 PETRA BAŠIĆ
16.30 – 16.45 MARIN POPOVIĆ
16.45 – 17.00 LOVRO MALČIĆ
17.00 – 17.15 ANDREJ AZENIĆ
17.15 – 17.30 EMA JEREMIĆ

ANA JEREMIĆ

17.30 – 17.45 MARINO ILIĆ
17.45 – 18.00 ROBERT MORO
18.00 – 18.15 NOAH ALEGIĆ

 

Stručna suradnica – pedagoginja: ANDREA JOSIPOVIĆ, mag. educ. paed

 

  1. 6. 2020. PETAK
TERMIN IME I PREZIME DJETETA
07.15 – 07.30 FRAN BERTANJOLI
07.30 – 07.45 ERIK BAČORA
07.45 – 08.00 EMA ĆURIĆ
08.00 – 08.15 LUKA KRALIK
08.15 – 08.30 NINA BJELICA
08.30 – 08.45 SOFIJA KUVEŽDANIN
08.45 – 09.00 DOROTEA DOŠEN
09.00 – 09.15 FRAN SRNOVIĆ
09.15 – 09.30 EMA MATIJEVIĆ
09.30 – 09.45 BORNA POFUK
09.45 – 10.00 MATIJA DODIG
10.00 – 10.15 KARLO ANIĆ
10.15 – 10.30 ROKO JURČEVIĆ
10.30 – 10.45 DAVID ŠEBALJ
10.45 – 11.00 DORA VELKI
11.00 – 11.15 MATIJA CINDRIĆ
11.15 – 11.30 NINA GABRIĆ
11.30 – 11.45 DANTE BRKIĆ
11.45 – 12.00 DOMINK GAZIBARIĆ
12.00 – 12.15 TONKA VELKI
12.15 – 12.30 MARIN BERTIĆ
12.30 – 12.45 KARLO BREKALO
12.45 – 13.00 DOMAGOJ JEKIĆ
13.00 – 13.15 IVA VUKOVIĆ

 

 

Preuzimanje u pdf zapisu:

Inicijalni razgovori – raspored (PDF)