Obavijest o plaćanju usluge

Objavljeno Posted in Novosti

Poštovani,

 

Sukladno odluci Grada Osijeka, ukoliko Vaše dijete nije/neće koristiti usluge Dječjeg vrtića Osijek tijekom razdoblja od 16. ožujka 2020. do 15. svibnja 2020,  roditelj je oslobođen  plaćanja korištenja usluge Dječjeg vrtića Osijek za navedeno razdoblje i smatra se da  koristi povlasticu ne-plaćanja usluge zbog korištenja godišnjeg odmora. Odluka se odnosi na roditelje djece s područja Grada Osijeka i Općine Čepin.

Roditeljima koji su već izvršili uplatu za mjesec ožujak, razlika uplate koja nije iskorištena korištenjem usluge koristit će se za podmirenje sljedećih potraživanja Dječjeg vrtića Osijek u mjesecu kad dijete ponovno krene u vrtić.

 

                                                                                  Uprava Dječjeg vrtića Osijek