Polazak u školu

Objavljeno Posted in Josipovac

Polazak u školu bitan je događaj u životu svakog djeteta. No kako učiniti taj prijelaz što boljim, bezbolnijim znaju odgojiteljice dječjeg vrtića Osijek podcentra Josipovac. Djeca  se pripremaju kroz igru i različite aktivnosti čitave godine. Na kraju odlaze i u samu posjetu školi.

11.5.2018. upriličena je posjeta Oš Višnjevac. Vrtićarci su obišli školu,  kroz interakciju s učiteljicama i učenicima izveden je kraći dramsko-scenski program. Druženje je proteklo u pozitivnom tonu, bez straha i suza.

9.5. 2018. posjetili su Oš Josipovac gdje su imali priliku sudjelovati u oglednom satu zajedno s učenicima i učiteljicom. Kako to izgleda u školi vidjeli su i uvjerili se sami.

Budući prvašići tako će od jeseni uz pozitivan stav lakše moći kročiti u školu.