Popis otvorenih podcentara dječjeg vrtića osijek tijekom srpnja i kolovoza 2020.

Objavljeno Posted in Novosti

Poštovani roditelji,

U periodu od 1. srpnja do 31. kolovoza 2020. radit će svi podcentri Dječjeg vrtića Osijek

osim sljedećih izuzetaka:

 

–  Potočnica (za djecu Potočnice bit će dežuran podcentar Sunčica)

– Latica (za djecu Latice bit će dežuran podcentar Jelenko)

  • Dežurni vrtić do 21h – Sunčica
  • Dežurni vrtić subotom – Radost

 

Ukoliko roditelj ne koristiti uslugu Dječjeg vrtića Osijek tijekom srpnja i kolovoza, plaća 50% cijene utvrđene za poludnevni boravak bez ručka odnosno 200 kn (vidjeti Pravila o dopuni Pravila o uvjetima i načinu sudjelovanja  roditelja u cijeni programa). Navedeno se odnosi na djecu s prebivalištem/boravištem u  Gradu Osijeku i Općini Čepin.

Temeljem članka 11. Pravila o uvjetima i načinu sudjelovanja roditelja u cijeni programa ranog i predškolskog odgoja u Dječjem vrtiću Osijek, obitelj koja koristi pravo na besplatan vrtić temeljem prihoda po članu obitelji manjem od 1.000,00 kuna, a jedan ili oba roditelja imaju status nezaposlene osobe ne ostvaruju pravo na pohađanje vrtića tijekom srpnja i kolovoza.

S obzirom da svi vrtići tijekom ljeta rade, uplatnice će tijekom srpnja i kolovoza biti dostupne u vrtićima.

 

Uprava Dječjeg vrtića Osijek