Programi

DJEČJI VRTIĆ OSIJEK
POPIS PODCENTARA

Dječji vrtić Osijek je javna ustanova čiji je osnivač Grad Osijek te obavlja djelatnost ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja za djecu od navršenih 6 mjeseci života do polaska u školu.

 

Centar JUG

MASLAČAK (Dječji vrtić/jaslice)
-Velaluška bb
• Primarni program u vrtićkim i jasličkim skupinama
• Program jav.potreba za predškolu
NEVIČICA (Dječji vrtić) – Opatijska 68a
• U svim skupinama primarni program u 3 oblika: cjelodnevni, poludnevni s ručkom i poludnevni.
KRIJESNICA (Dječji vrtić/jaslice)
-Korčulanska 3
• Primarni program u vrtićkim i jasličkim skupinama
• Poseban program engleskog jezika
KOSJENKA (Dječji vrtić) - Ul. K. P. Svačića 36a
• Primarni program
• Poseban program na engleskom j.
• Program za rad s djecom s teškoćama u razvoju
JABUKA (Dječji vrtić/jaslice)
- Vijenac I. Česmičkog 7a
• Primarni program u vrtićkim i jasličkim skupinama
VRAPČIĆ (Dječji vrtić) – V. Mačeka 10, Tenja
• U mješovitoj skupini provodi primarni program

 

Centar IND. ČETVRT

PČELICA (Dječji vrtić) - Gacka 1a
• Primarni program u 3 oblika
• Program engleskog jezika
• Vrtić je službeno vježbaona studenata za metodiku glazbenog i tjelesnog
SJENČICA (Dječji vrtić) - Sjenjak 8
• Primarni program
• Službeno je vježbaona studenata za integrirani kurikulum
KOCKICA (Dječji vrtić) – Vijenac Lipa bb
• primarni program u 2 skupine
TRATINČICA (Dječje jaslice) – Gacka 1b
• provodi se primarni program
RADOST (Dječji vrtić) – Zagrebačka 10
• primarni program
• alternativni program M. Montessori
• program predškole

 

Centar DONJI GRAD

BAMBI (Dječji vrtić) – Podravlje,
P. E. Savojskog 4
• Primarni program u vrtićkoj skupini
• Jedna mješovita skupina
MAK (Dječji vrtić/jaslice) – Vij. Murse 8
• Primarni program u 3 oblika
• Program za održivi razvoj
• Poseban program engleskog j.
STRIBOR (Dječji vrtić/jaslice)
- Vij. I. Meštrovića 7a
• Primarni program u 3 oblika: cjelodnevni, poludnevni s ručkom i poludnevni.
• Poseban program na njemačkom j
• Službeno mentorski vrtić Fakulteta za odg. i obraz. znanosti za polaganje državnih ispita budućih odgojitelja.
IVANČICA (Dječji vrtić/jaslice)
- I. Tijardovića 4
• U svim skupinama primarni program u 3 oblika: cjelodnevni, poludnevni s ručkom i poludnevni.
RIBICA (Dječji vrtić/jaslice) – Sarvaš, Osječka 64
• Primarni program

JAGLENAC (Dječji vrtić/jaslice) -Krstova 99a
• U svim skupinama primarni program u 3 oblika.
• Program katoličko-vjerskog odgoja.
• Program jav. potreba – predškole.

 

Centar GORNJI GRAD

POTOČNICA (Dječji vrtić/jaslice)
- Ul. I. Kršnjavoga 29

• Primarni program
• Poseban program engleskog j.
• Prihvat djece do 21h.

BUBAMARA (Dječji vrtić)
– Ul. P. Pejačevića 21
• Primarni program u 3 oblika: cjelodnevni, poludnevni i poludnevni s ručkom.

LATICA (Dječji vrtić) -Vij. A. Cesarca 15a

• Primarni program u 3 oblika.
• Službeno vježbaona za metodiku tjeles. odgoja, studenata ranog i predškol. odgoja i obrazovanja Fakulteta za odgojne i obraz. znanosti.

CVRČAK (Dječje jaslice)-Strossmayerova 145
• Primarni program

VEDRI DANI (Dječji vrtić) – L. Jägera 16

• Primarni program u 3 oblika: cjelodnevni, poludnevni i poludnevni s ručkom.

 

Centar RETFALA

SUNČICA (Dječji vrtić) – Kolodvorska 61a
• Primarni program
• Poseban program engleskog j.

JELENKO (Dječji vrtić/jaslice)
– Bele Bartoka 55a
• Primarni program u 3 oblika

JOSIPOVAC (Dječji vrtić/jaslice)
- M. Marulića 18a

• Primarni program u 3 oblika.
• Program katoličko-vjerskog odg.
• Program javnih potreba-predškole

ZVONČIĆ (Dječji vrtić/jaslice) – Čepin,
Ul. Grada Vukovara 2a

• Primarni program u 3 oblika.
• Program katoličko-vjerskog odg.
• Program javnih potreba-predškole

VIŠNJEVAC (Dječji vrtić) – Crni put 41
• Primarni program

VUKA (Dječji vrtić) – M. Cepelića 1
• Program javnih potreba-predškole

VLADISLAVCI (Dječji vrtić) – K. Tomislava 51
Program javnih potreba-predškole