Radionica “Učenje na otvorenom”

Objavljeno Posted in ERASMUS +

U podcentru Nevičica 12.11.2018. za pedesetak odgojiteljice Dječjeg vrtića Osijek organizirana je radionica s ciljem prezentacije projekta ‘Učenje na otvorenom’ koji se provodi u podcentrima Nevičica i Josipovac. S obzirom da je dio projektnog tima prošao stručna usavršavanja u Italiji i Finskoj željeli smo svim podcentrima pokazati djelić onoga što smo ondje naučili kako bi oni isto mogli primijeniti u svom svakodnevnom radu. Nakon kratkog uvodnog dijela u kojem su predstavljeni ciljevi projekta i sadržaji dosadašnjih stručnih usavršavanja pripremljene su četiri različite radionice na kojima su predstavljene aktivnosti i igre primjenjive za rad s djecom na otvorenom. Sve odgojiteljice su prošle sve radionice te su izrazile zadovoljstvo na sudjelovanju i primjenjivosti aktivnosti u kojima su sudjelovale.