Razigrani svibanj u Sjenčici

Objavljeno Posted in Sjenčica

Mjesec svibanj obilježili smo različitim aktivnostima i druženjima s roditeljima, drugim članovima obitelji i prijateljima. Osim druženja s djecom iz drugih skupina Turnir u društvenim igrama potaknuo je djecu na suradnju i poštivanje pravila i dogovora. Na još jednom turniru, ovaj put nogometnom ostvarili smo suradnju s prijateljima iz PC Jabuka te odigrali prijateljsku utakmicu na livadi ispred vrtića. U posjet nam je stigao i zbor OŠ Mladost koji se predstavio s nekoliko glazbenih nastupa. Kad odrastem bit ću je dan kada roditelji predstavljaju svoja zanimanja djeci i na taj način ih upoznaju s poslovima i zadatcima na radnom mjestu. Djeca su se upoznala sa zanimanjima kao što su oftalmolog, pirotehničar i nogometni trener i sudac. Svoje motoričke sposobnosti i vještine djeca su pokazala na tradicionalnoj Biciklijadi vozeći bicikl, romobil ili role te na Olimpijadi starih sportova gdje su mogli sudjelovati u različitim disciplinama kao što je skakanje u vreći, bacanje potkove, potezanje užeta, potezanje mosora, hodanje na štulama.