Vjeverica ima puno posla

Objavljeno Posted in Nevičica

Praizvedbom predstave “Vjeverica ima puno posla” (prema slikovnici Lucy Barnard), koju su pripremili i izveli roditelji u suradnji s odgajateljicama, u našem su podcentru započeli tradicionalni dani predškolskog odgoja. Dijaloge, scenografiju, kostimografiju i glazbenu podlogu osmislile su odgajateljice, koje su još jednom dokazale da kreativnost i  timski rad ne poznaju prepreke, dok su finalnu prezentaciju izvrsno odradili roditelji – glumci.

Tema bliska svakodnevnom vrtićkom životu – prijateljstvo i pomoć bližnjima te oslonac u dobru i zlu, razonodi i radu gledatelje je ostavila bez riječi kroz cijelu izvedbu, a na kraju je gromoglasni pljesak ispunio prostor (za ovu priliku kazališne) dvorane.

U tjednima pred nama nastavljamo s aktivnostima koje ćemo realizirati u suradnji s roditeljima i društvenom zajednicom.