Zlatni status dječjeg vrtića Mak

Objavljeno Posted in Mak, Novosti

 

Dana, 16. Svibnja 2018. Godine svečano smo obilježili obnavljanje statusa u Međunarodnoj Ekoškoli/vrtiću  i stjecanje zlatnog statusa te podigli svoju šestu  Zelenu zastavu.

Podizanju Zelene zastave prethodio je prigodni program pod nazivom  „Mali čuvari velike zemlje“. Program su izvela djeca polaznici skupina Ribice, Zvjezdice, Bubamare, Ježići , Tratinčice i Tigrići. Pjesmom, plesom i stihovima djeca su nastojala prenijeti ekoporuke koje govore o važnosti očuvanja prirode oko nas a time i planete Zemlja kao jedinog našeg doma.

Stjecanjem zlatnog statusa dječji vrtić Mak se potvrdio kao uspješan član Međunarodne Ekoškole/vrtića a ujedno i kao vrtić koji ostvaruje dobru suradnju, ponajprije, s roditeljima polaznika vrtića te ustanovama društvene zajednice.

„Ponosni smo na Zelenu zastavu dječjeg vrtića Mak. Svi znamo da se u ovom vrtiću sustavno radi na promicanju elemenata održivog razvoja…“ rekla je ravnateljica Marija Štambuk Čabaj.