Rezultati upisa za pedagošku godinu 2022./2023.

Objavljeno Posted in Novosti

Poštovani roditelji,

sukladno Pravilniku o upisu i mjerilima za upise djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Osijek i Izmjenama istog, objavljujemo rezultate upisa za pedagošku godinu 2022.2023.

Sastanak za roditelje novoupisane djece održat će se U PODCENTRU u koje je dijete upisano, 20.lipnja 2022. u 18.00 sati (osim za roditelje s područja općine Čepin, koji će imat roditeljski sastanak u kolovozu, termin će bit javljen naknadno).

Treći dio upisnog postupka – plaćanje akontacije,  potpisivanje ugovora, izdavanje rješenja provodit ćemo u Upravnoj zgradi Dječjeg vrtića, Vijenac I. Meštrovića  7, (blagajna  u prizemlju zgrade, potrebna gotovina) u terminima kako slijedi:

    13. lipnja – 17. lipnja 2022. od 7.00 do 15.00 sati

    20. lipnja – 24. lipnja 2022. od 7.00 do 17.00 sati

Djeca s područja općine Čepin potpisivat će ugovore u drugom terminu (tijekom kolovoza) o čemu će dobit obavijest naknadno!

Prilikom prvog dovođenja djeteta u vrtić (1. rujna) molimo Vas da donesete sljedeće:

  • Potvrdu liječnika da je dijete zdravo i procijepljeno (ne stariju od 8 dana)
  • Potvrdu o plaćenoj akontaciji

Roditelji koji nisu zadovoljni rezultatom upisa mogu uputiti prigovor Upravnom vijeću Dječjeg vrtića Osijek na mail dvo@vrticiosijek.hr s napomenom PRIGOVOR NA REZULTATE UPISA. Rok za podnošenje prijave je 15 dana.

 

Uprava Dječjeg vrtića Osijek

 

 

REZULTATI UPISA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022.2023.