Završen ciklus radionica Rastimo zajedno u Pc Jabuka

Objavljeno Posted in Jabuka

 

Ciklus radionica Rastimo zajedno u podcentru Jabuka od studenog 2019. Do siječnja 2020. Godine uspješno je završilo 13 roditelja. Voditeljice ciklusa bile su odgojiteljice Katica Rališ i Andrijana Milinković i pedagoginja Dijana Markota. Kroz jedanaest susreta roditelji i voditeljice su zajedno tragali za odgovorima na pitanja o roditeljstvu i djetetovom razvoju. Neke od izjava roditelja nakon radionica su:

  • „ Radionice su mi pomogle da budem bolji roditelj svojoj djeci, da ih vidim, čujem i imam više vremena za njih.“
  • „Jako me se dojmila rečenica da prestanem biti dijete svojih roditelja i da budem roditelj svojem djetetu.“
  • „Od sada više provodim vremena u zajedničkim aktivnostima sa svojom djecom.“
  • „Od kada idem na radionice više koristim Ja poruke.“