Adventske kreativne radionice u podcentru Mak

U srijedu, 29.11.2023. godine u podcentru Mak održali smo tradicionalne, adventske kreativne radionice. Radionice smo održali u svim jasličkim i vrtićkim skupinama. Roditelji, djeca i odgojitelji izrađivali su (sa roditeljima prethodno dogovorene) ukrase kojima ćemo ukrasiti i okititi sve vrtićke prostore za nadolazeće blagdane. Za izradu ukrasa koristili su se uglavnom otpadni  (kartonski tuljci, stari cd-ovi, ispuhani baloni, komadići ukrasnih vrpci, vune, dijelovi plastičnih boca…) i  prirodni materijali (komušina, sitne grančice, sušeni agrumi, šišarke, lišće…).

Roditelji su i ovaj puta pokazali spremnost za neposredno sudjelovanje  u provođenju vrtićkih aktivnosti na radost i oduševljenje svoje djece. Djeca su uz roditelje aktivno sudjelovala i nastojala biti od pomoći, znajući da će njihovi uradci biti izloženi i krasiti vrtić u kojem borave.

Skip to content