Dječji vrtić Kosjenka

Podcentar  Kosjenka

Ulica Kralja Petra Svačića 36a, Osijek

Voditeljica: Antonia Szep

Telefon: 580-286

Mobitel: 099 204 7037

Pedagoginja: Dijana Markota, mag.educ.paed.

Psihologinja: Zrinka Lovrinčević, mag.psyh.

Zdravstvena voditeljica: Silvija Nikić

Sadnja raznovrsnog bilja u podcentru Kosjenka

Djeca starije jasličke skupine “Leptirići” i skupina djece s teškoćama “Žabice” iz podcentra Kosjenka obilježila su zajedno sa svojim odgojiteljicama dolazak proljeća. U svojoj skupini su uz pomoć roditelja prikupili

Uskršnja radionica za djecu i roditelje u podcentru Kosjenka

Povodom nadolazećeg blagdana Uskrsa u mlađoj vrtićkoj skupini „Pilići“ podcentra Kosjenka organizirala se likovno-kreativna radionica za roditelje i djecu. Djeci i roditeljima bili su ponuđeni različiti neoblikovani, likovni te prirodni

Šarena veljača u podcentru Kosjenka

Kao i svake godine, u veljači naš vrtić postaje šaren i pun smijeha. U skupini djece s teškoćama “Žabice” podcentra Kosjenka svakodnevno su boravila djeca iz starije jasličke skupine “Leptići”

How is bread made?

Potaknuti dječjim interesom u engleskoj mješovitoj skupini podcentra Kosjenka započeli smo projekt “How it’s made”. Ovaj projekt  je također dio projekta Erasmus+ projekta Dječjeg vrtića Osijek. Djeca su pokazala interes

Igre svjetlosti

U podcentru Kosjenka započeli smo projekt Inkluzija djece s teškoćama u razvoju. Navedeni projekt, dio je projektnih aktivnosti u sklopu Erasmus + projekta Dječjeg vrtića Osijek. Jedan od glavnih ciljeva je borba

„Istraživanje bundeve“

U ovoj pedagoškoj godini, u sklopu Erasmus+ projekta Dječjeg vrtića Osijek, podcentar Kosjenka započinje s nizom različitih projektnih aktivnosti u svrhu ostvarivanja inkluzije djece s teškoćama u razvoju. Kao jedan

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content