Dječji vrtić Radost

Podcentar Radost

Zagrebačka 10, Osijek

Voditeljica: Jelena Čaić

Telefon:   208-022

Mobitel: 099 204 7034

Pedagoginja: Marija Štambuk Čabaj, prof.

Psihologinja: Zrinka Lovrinčević, mag.psyh.

Zdravstvena voditeljica: Silvija Nikić

Dani jabuka u podcentru Radost

Djeca PC Radost obilježila su Dan jabuka pripremanjem kolača s jabukama. U zajedničkim aktivnostima sudjelovale su obje Montessori skupine. Cilj aktivnosti je razvoj suradničkih ponašanja, spretnosti i usklađenosti pokreta te

Dani kruha – od zrna do kruha

Prošli tjedan, 16. listopada – 20. listopada 2023.g., djeca i odgojiteljice PC „Radost“ su, u suradnji s roditeljima, obilježili Dane kruha kao znak zahvalnosti za plodove zemlje. Kroz različite istraživačko

Posadi cvjetić za ljepši vrtić

Djeca i odgojiteljice podcentra  „Radost“, nastavila su i ove jeseni s projektom “Posadi cvjetić za ljepši vrtić”, treću godinu za redom. U prvoj polovci listopada, uljepšavali su vanjski prostor vrtića

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content