Dječji vrtić Ribica

Podcentar Ribica

Osječka 55, Sarvaš

Voditeljica: Nikolina Menjuk

Telefon: 294-225

Mobitel: 099 469 7494

Pedagog: Marko Došen, mag.educ.paed.

Psiholog: Tatjana Mikloš, prof.

Zdravstvena voditeljica: Mirjana Vučković

Završna svečanost u Ribici

Dana 6.6.2023. održana je završna svečanost podcentra Ribica u mjesnom domu Sarvaš. U organizaciji su sudjelovala djeca s odgojiteljicama i roditelji. Djeca mješovite jasličke skupine „Rakići“ su sukladno dobi imala

Novi poticaji u dvorištu Ribice

Osluškivanjem potreba djece u podcentru Ribica odgojiteljice su u suradnji s roditeljima dana 23.4.023. organizirale radnu akciju izrade poticaja za dvorište vrtića. Roditelji su sudjelovali tako što su osigurali potrebne 

Tjedan različitog cvijeća kod „Rakića“

Prilikom šetnji koje su česte u mješovitoj skupini jaslica, „Rakići“ primjećuju različito cvijeće. Veliko, malo, lijepo i sl. te su odgojitelji potaknuti da interes djece prošire različitim aktivnostima. Tako su

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content