Dječji vrtić Ribica

Podcentar Ribica

Osječka 55, Sarvaš

Voditeljica: Nikolina Menjuk

Telefon: 294-225

Mobitel: 099 469 7494

Pedagog: Marko Došen, mag.educ.paed.

Psiholog: Tatjana Mikloš, prof.

Zdravstvena voditeljica: Mirjana Vučković

Razigrani kraj proljeća u podcentru Ribica

U podcentru „Ribica“ dolaskom sunčanih dana održane su brojna događanja i posjete kojima smo djeci obogatili igre i spoznaju. Mješovita vrtićka skupina u prostorima Mjesnog odbora Sarvaš održala je prigodan

Pozdrav proljeću u podcentru Ribica

I u naš vrtić stiglo je proljeće. Vrijeme kada se sve ponovno budi i cvijeta. S djecom mješovite vrtićke skupine  PC „Ribica“ provodimo razne aktivnosti na temu „Pozdrav proljeću“ i

„Ribice“ u Obiteljskom domu Suver u Sarvašu

Djeca mješovite vrtićke skupine „Ribice“ podcentra Ribica  u ovo predbožićno doba posjetila su obiteljski dom Suver u Sarvašu. Uz korisnike ove krasne sretne kuće, djecu su dočekali i njezini djelatnici. U društvu

Božićna priča u pocentru Ribica

I ove godine roditelji i odgojiteljice podcentra Ribica pripremili su božićnu predstavu za djecu „Božićna priča“. Božićno druženje održano je u prostorima Mjesnog odbora Sarvaš. Kako uvijek u dječjim pričama dobro

Završna svečanost u Ribici

Dana 6.6.2023. održana je završna svečanost podcentra Ribica u mjesnom domu Sarvaš. U organizaciji su sudjelovala djeca s odgojiteljicama i roditelji. Djeca mješovite jasličke skupine „Rakići“ su sukladno dobi imala

Novi poticaji u dvorištu Ribice

Osluškivanjem potreba djece u podcentru Ribica odgojiteljice su u suradnji s roditeljima dana 23.4.023. organizirale radnu akciju izrade poticaja za dvorište vrtića. Roditelji su sudjelovali tako što su osigurali potrebne 

Tjedan različitog cvijeća kod „Rakića“

Prilikom šetnji koje su česte u mješovitoj skupini jaslica, „Rakići“ primjećuju različito cvijeće. Veliko, malo, lijepo i sl. te su odgojitelji potaknuti da interes djece prošire različitim aktivnostima. Tako su

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content