Dječji vrtić Josipovac

Podcentar  Josipovac

Marka Marulića 18a, Josipovac

Voditeljica: Karolina Čelig Uldrijan

Telefon:   354-000

Mobitel: 099 204 7024

Pedagoginja: Vladimirka Vidović, prof., univ.spec.oec.

Psihologinja: Dunja Marincel, mag.psych.

Zdravstvena voditeljica: Mirjana Vučković

“Šapice uče o prometu” – podcentar Josipovac

U podcentru Josipovac djeca starije jasličke skupine imaju priliku učiti o prometu i prometnim pravilima kroz igru i vlastito doživljajno iskustvo. Kroz niz pripremljenih aktivnosti tijekom tjedna upoznali smo se

Dan planeta Zemlje u podcentru Josipovac

U tjednu od 22.4. do 26.4. 2024. u podcentru Josipovac, skupina Zečići obilježila je Dan planeta Zemlje nizom aktivnosti usmjerenih na poticanje svijesti o važnosti očuvanja okoliša i naše planete.

Dan očeva u podcentru Josipovac

Uloga oca od presudne je važnosti za socijalni, emocionalni i intelektualkini razvoj djeteta. U predškolskoj dobi najveći doprinos očeva dolazi kroz igru. U vjerskoj skupini „Božje ovčice“ povodom Dana očeva

Cvjetnica u vjerskoj skupini podcentra Josipovac

U podcentru Josipovac u vjerskoj skupini Božje ovčice obilježili smo blagdan Cvjetnice. Postoje određeni običaji vezani uz blagdan Cvjetnice. U nekim krajevima običaj je uz blagoslov grančica, umivanje u proljetnom

Predstava “Božićno čudo” – podcentar Josipovac

PREDSTAVA „BOŽIĆNO ČUDO“ U STARAČKOM DOMU Djeca vjerske skupine Božje ovčice Dječjeg vrtića Osijek, PC Josipovac povodom božićnih blagdana posjetili su Obiteljski starački dom Petic te obradovali svojom posjetom korisnike

Likovna radionica oblikovanja gline u podcentru Josipovac

siječnja 2024. održana je likovna radionica oblikovanja gline u Dječjem Vrtiću Osijek podcentra Josipovac. Današnje događanje predstavlja obogaćujuće iskustvo za sve sudionike. Nastavnica likovne kulture, Osnovne škole Višnjevac, Silvija Vukašinović,

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content