Dječji vrtić Kockica

Podcentar Kockica

Vijenac lipa 36, Osijek

Voditeljica: Monika Galić

Telefon: 280-125

Mobitel: 099 538 9092

Pedagog: Marko Došen, mag.educ.paed.

Psihologinja: Zrinka Lovrinčević, mag.psych.

Zdravstvena voditeljica: Silvija Nikić

Udruga „Šuška“ u Kockici

U sklopu jesenskih aktivnosti, u PC „Kockica“,  naš objekt je posjetila gđa. Mirjana Eržić iz udruge „Šuška“. Djelatnost udruge je izrada dekorativnih predmeta od komušine i raznolikih prirodnih materijala.  U

Origami u Kockici

Početkom ožujka, u podcentru „Kockica“ realizirali smo aktivnosti na temu „Igre papirom“ koja se razvila u pravi mali projekt „Origami“. Dostupnost raznih vrsta papira kao materijala i lakoća njegove obrade

Mali Indijanci

Odgojiteljice skupine “Loptice” podcentra Kockica potaknute dolaskom jeseni odlučile su s djecom zaplesati “kišni ples”. Bila je ovo prilika za naučiti nešto više o Indijancima pa je aktivnost započela prikupljanjem

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content