Dječji vrtić Jabuka

Podcentar Jabuka

Vijenac Ivana Česmičkog 7a, Osijek

Voditeljica: Jelena Ćulibrk

Telefon: 505-426

Mobitel: 099 204 7036

Pedagog: Dijana Markota, mag.educ.paed.

Psiholog: Zrinka lovrinčević, mag.psych.

Zdravstvena voditeljica: Ruža Havrlišan

Večer matematike u podcentru Jabuka

Večer matematike zamišljena je kao niz aktivnosti s različitim materijalima i poticajima izrađenim od strane odgojitelja a u službi su razvijanja matematičkog i logičkog razmišljanja te poticanja izgradnje pozitivnog stava

Obilježavanje Dana jabuka u podcentru Jabuka

Jabuka je simbol fizičke, kulturne i genetske raznolikosti koju je neophodno očuvati. Tradicija održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana

Obilježavanje dječjeg tjedna u podcentru Jabuka

Sve aktivnosti ovaj tjedan bile su potaknute ciljevima Dječjeg tjedna, a najviše pozornosti posvećeno je ostvarivanju dječjih prava, potreba, ali i njihove odgovornosti te su u skladu s time bile

Metodičke vježbe likovne kulture u podcentru Jabuka

Realizacija metodičkih vježbi iz likovne kulture započela je početkom ožujka. Metodičke vježbe provodit će se u srednjoj, starijoj A i starijoj B odgojnoj skupini do svibnja. U nazočnosti profesora metodike

Obilježavanje Dana jabuka u podcentru Jabuka

Jabuka je simbol fizičke, kulturne i genetske raznolikosti koju je neophodno očuvati. Tradicija održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana

Obilježavanje dječjeg tjedna u podcentru Jabuka

Sve aktivnosti ovaj tjedan bile su potaknute ciljevima Dječjeg tjedna, a najviše pozornosti posvećeno je ostvarivanju dječjih prava, potreba, ali i njihove odgovornosti te su u skladu s time bile

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content