Stručni tim piše za vas

Zašto u priče važne?

Mnoga djeca vole priče. Mnogima su priče omiljena igračka. Čak i prije nego išta razumiju, djeca uživaju okrećući stranice, gledajući ilustracije i uplovljavajući u taj čudesan svijet mašte. I roditelji […]

Odgojno – obrazovni rad po posebnom programu u skupini za djecu s teškoćama u razvoju u podcentru Kosjenka

Unutar podcentra Kosjenka nalazi se i jedna skupina za djecu s teškoćama u razvoju koja radi po posebnom odgojno – obrazovnom programu. Prema Državnom pedagoškom standardu (NN,63/08, 90/10), teškoće u […]

Montessori program

Maria Montessori (1870.-1952.g) talijanska je pedagoginja i jedna od najvažnijih osoba modrenoga odgoja. Posvetila je život zastupanju prava djeteta i dokazivanju njegovih izvanrednih sposobnosti. Sama stvara svoju vlastitu metodu koja […]

Pročitaj više...