Stručni tim piše za vas

Završen ciklus radionica Rastimo zajedno za odgojitelje u podcentru Višnjevac

Brojne društvene promjene obilježavaju kontekst u kojemu se odvija današnji odgoj i obrazovanje, što pred odgojitelje postavlja nove izazove u ispunjavanju odgojiteljskog poziva. Jedan od razloga cjeloživotnog učenja i kontinuiranog […]

Ciklus radionica Rastimo zajedno za odgojitelje u podcentru Nevičica

Ciklus radionica Rastimo zajedno za odgojitelje uspješno je završilo 12 odgojiteljica Centra 3. Voditeljice radionica bile su odgojiteljice Katica Rališ i Andrijana Milinković i pedagoginja Dijana Markota. Radionice su se […]

Predavanje za roditelje: Primjereni oblici školovanja

Poštovani roditelji, pozivamo Vas na sudjelovanje na predavanju na temu „Primjereni oblici školovanja“, koje ove pedagoške godine po prvi puta organiziramo. Predavanje je namijenjeno je svim roditeljima djece s teškoćama […]

Pročitaj više...