Stručni tim piše za vas

Obilježavanje Tjedna mozga na radionicama za darovitu djecu

U sklopu 22. Tjedna mozga (14.-20. ožujak 2023. godine), međunarodno priznate zdravstveno-obrazovne kampanje koja je posvećena osvješćivanju ljudi o mozgu – na radionicama za potencijalno darovitu djecu provedene su aktivnosti […]

Prvi puta u dječjem vrtiću Osijek – radionice za darovitu djecu

Naš cilj kao odgojno-obrazovne ustanove je osluškivati i poštivati djetetove osobne potrebe, sposobnosti i mogućnosti te ostvariti sve uvjete u kojima će se iste moći zadovoljiti i poticati.  U skladu […]

Provedba Cap programa – programa prevencije nasilja nad djecom

U podcentrima Mak, Maslačak, Kosjenka, Krijesnica i Nevičica tijekom veljače i ožujka realizirala se provedba Cap programa – programa prevencije napada na dijete. Nositeljice programa bile su stručna suradnica pedagoginja […]

Pročitaj više...