Stručni tim piše za vas

UPUTE ZA PROVOĐENJE PRILAGODBE NOVOUPISANE DJECE UZ PRISUTNOST RODITELJA U SKUPINI

U skladu s epidemiološkim uputama, Dječji vrtić Osijek donosi upute za prilagodbu novoupisane djece kako slijedi: Dolazak novoupisane djece je od 9:00 sati, a raspored dolaska djece za vrijeme prilagodbe […]

PRILAGODBA DJETETA NA VRTIĆ

Pedagoško psihološki program i savjeti za lakšu prilagodbu   Okvirni tijek programa prilagodbe sastoji se od: 1. Savjetovanja na inicijalnom razgovoru 2. Priprema odgojitelja za novoupisanu djecu 3. Informiranje roditelja […]

Perfekcionizam kod djece

Svi znamo koliko je važno podupirati dječja nadanja te probuditi i ojačati želju da nastoje biti najbolja što mogu biti, no za neku djecu ova nastojanja mogu predstavljati težnju za […]

Pročitaj više...