Stručni tim piše za vas

Odgojno – obrazovni rad po posebnom programu u skupini za djecu s teškoćama u razvoju u podcentru Kosjenka

Unutar podcentra Kosjenka nalazi se i jedna skupina za djecu s teškoćama u razvoju koja radi po posebnom odgojno – obrazovnom programu. Prema Državnom pedagoškom standardu (NN,63/08, 90/10), teškoće u […]

Montessori program

Maria Montessori (1870.-1952.g) talijanska je pedagoginja i jedna od najvažnijih osoba modrenoga odgoja. Posvetila je život zastupanju prava djeteta i dokazivanju njegovih izvanrednih sposobnosti. Sama stvara svoju vlastitu metodu koja […]

Treba li moje dijete logopeda?

Kroz zadnjih nekoliko godina odgojitelji i stručni suradnici u dječjem vrtiću primijetili su velik porast jezično govornih teškoća djece rane i predškolske dobi koji zahtijevaju upućivanje kod stručnjaka – logopeda. […]

Pročitaj više...