Završen ciklus radionica Rastimo zajedno za odgojitelje u podcentru Višnjevac

Brojne društvene promjene obilježavaju kontekst u kojemu se odvija današnji odgoj i obrazovanje, što pred odgojitelje postavlja nove izazove u ispunjavanju odgojiteljskog poziva.

Jedan od razloga cjeloživotnog učenja i kontinuiranog stručnog usavršavanja je potreba odgojitelja da bude u stanju reagirati na promjene. S tim ciljem u Centru 1 organizirali smo ciklus radionica Rastimo zajedno za odgojitelje. Program se temelji na spoznajama o važnosti ranog razvoja i odnosa odgojitelja prema djetetu u tom razdoblju. Svrha programa je omogućiti protok informacija, znanja, vještina i podrške odgojiteljima u ispunjavanju njihovih odgojiteljskih odgovornosti i kompetencija. Ciklus radionica Rastimo zajedno za odgojitelje uspješno je završilo 10 odgojiteljica Centra 1.   Voditeljice radionica bile su odgojiteljice Tea Mandarić i Ana Pović i pedagoginja Vladimirka Vidović.

[foogallery id=”40241″]

 

Skip to content