Dječji vrtić Nevičica

Podcentar Nevičica

Opatijska 68a, Osijek

Voditeljica: Marija Babić

Telefon: 563-800

Mobitel: 099 204 7040

Pedagog: Dijana Markota, mag.educ.paed.

Psiholog: Zrinka Lovrinčević, mag.psych.

Zdravstvena voditeljica: Ruža Havrlišan

Nevičica u jesen…

Dolaskom jeseni, djeca Nevičice spontano su počela donositi jesenske plodove, koji su postali novi poticaj za različite aktivnosti i ukrašavanje našeg vrtića jesenskim motivima. Ciljevi i zadatci koje smo željeli

Projekt Put oko svijeta u Nevičici

Osluškujući razgovore djece u svakodnevnim vrtićkim situacijama primijetile smo da se kao tema često spominju države, nogometaši, zastave, dresovi… Slijedom toga proširile smo temu i djecu starije A skupine podcentra

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content