Dječji vrtić Nevičica

Podcentar Nevičica

Opatijska 68a, Osijek

Voditeljica: Marija Babić

Telefon: 563-800

Mobitel: 099 204 7040

Pedagog: Dijana Markota, mag.educ.paed.

Psiholog: Zrinka Lovrinčević, mag.psych.

Zdravstvena voditeljica: Ruža Havrlišan

Draga gošća u podcentru Nevičica

Već drugu godinu za redom u Nevičici postoji mala dječja knjižnica, u kojoj djeca mogu međusobno razmjenjivati slikovnice, posuđivati ih i uživati u njima u okrilju svog doma. Ove godine

Matematički tjedan u podcentru Nevičica

Djeca starije b skupine podcentra Nevičica pokazala su velik interes za brojeve i računske operacije te su odgajateljice produbile temu i osmislile aktivnosti kojima su djeca uronila u svijet matematike.

Rastimo zajedno – podcentar Nevičica

U podržavajućem i poticajnom okruženju podcentra “Nevičica”  kroz jedanaest dvosatnih susreta u studenom, prosincu i siječnju 2023. / ’24. rasli smo zajedno. Dvanaest entuzijastičnih roditelja (od toga dva bračna para)

Prosinac u podcentru Nevičica

Adventsko razdoblje u podcentru Nevičica obilovalo je raznolikim aktivnostima u svim skupinama. Iako su jasličke skupine, u Pandicama i Ježićima bilo je vrlo veselo i radno. Sijanje božićne pšenice, kićenje

Scenska lutka u starijoj A skupini – Slušaj lutka govori

Igra sa scenskom lutkom u dječjem vrtiću Nevičica pokazala se kao odlično motivacijsko sredstvo, poticaj za bogaćenje, osvješćivanje djetetovog emocionalnog, socijalnog, kognitivnog i spoznajnog razvoja. Kroz igre sa lutkom djeca

Jesen u Nevičici još traje…

Nastavno na naše prve jesenske aktivnosti, prvenstveno vođeni interesima djece listopad je u našem vrtiću protekao u brojnim aktivnostima kako u vrtićkim, tako i u jasličkim skupinama. Sve smo naše

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content