Dječji vrtić Mak

Podcentar Mak

Vijenac Murse 8, Osijek

Voditeljica: Ena Knežević

Telefon: 504-337

Mobitel: 099 204 7045

Pedagoginja: Dijana Markota, mag.educ.paed.

Psihologinja: Tatjana Mikloš, prof.

Zdravstvena voditeljica: Silvija Nikić

Jesenska stvaraonica u starijoj A skupini PC Mak

Tjedan smo započeli posjetom Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti Osijek, gdje su djeca starije A skupine imale priliku sudjelovati na radionici “Jesenska tvornica mašte”. Djeca su sa zanimanjem promatrala

Jesenji dani u skupini „Pužići“

Jesen se polako ušuljala u sobu srednje skupine Pužići, koji su ju dočekali raširenih ruku. Vođene dječjim interesom, odgojiteljice su osmišljavale poticaje koji su bogatili prostorno-materijalno okruženje sobe dnevnog boravka

Erasmus dani u podcentru Mak

Od 9. do 14. listopada 2023.godine u Dječjem vrtiću Osijek, podcentru Mak, obilježili su se Erasmus dani, godišnja manifestacija kojom se u svijetu obilježavaju uspjesi programa Erasmus +. Tijekom cijelog

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content