Dječji vrtić Mak

Podcentar Mak

Vijenac Murse 8, Osijek

Voditeljica: Ena Knežević

Telefon: 504-337

Mobitel: 099 204 7045

Pedagoginja: Dijana Markota, mag.educ.paed.

Psihologinja: Tatjana Mikloš, prof.

Zdravstvena voditeljica: Silvija Nikić

STEM područje u podcentru Mak

Dana 22.3. stariju A skupinu podcentra Mak posjetile su mlade znanstvenice sa Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija. U suradnji sa mamom iz skupine dogovoren je dolazak i organizacija aktivnosti

Pokladna povorka dječjeg eko vrtića Mak

Ulicama osječkog Donjeg grada prošetala je 27. po redu pokladna povorka dječjeg eko vrtića Mak, noseći sa sobom čaroliju teme „Za zeleni grad“. Više od 150 malih kreativaca sudjelovalo je

Adventske kreativne radionice u podcentru Mak

U srijedu, 29.11.2023. godine u podcentru Mak održali smo tradicionalne, adventske kreativne radionice. Radionice smo održali u svim jasličkim i vrtićkim skupinama. Roditelji, djeca i odgojitelji izrađivali su (sa roditeljima

Jesenska stvaraonica u starijoj A skupini PC Mak

Tjedan smo započeli posjetom Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti Osijek, gdje su djeca starije A skupine imale priliku sudjelovati na radionici “Jesenska tvornica mašte”. Djeca su sa zanimanjem promatrala

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content