Kutak za djecu

Mjesto za djecu puno zabave!

Vodeni ksilofon

Potrebno vam je: 8 prozirnih boca boje (tinta, jestiva boja…) ravnalo flomaster lijevak Pomiješajte 7 različitih boja sa vodom. Odmjerite 2cm od dna boce i označite flomasterom. U bocu uz

Igra modeliranja s plastelinom

Gnječenje i miješanje plastelina ili slanog tijesta pomaže djetetu da se opusti. Osim što igra modeliranja razvija vještine fine motorike ono razvija i kreativnost. U vrtiću ga koristimo svakodnevno i

Senzorne boce

Izrada senzorne boce razvija taktilni, vizualni i auditivni senzorni sustav, te jača maštovitost, kreativnost, samopuzdanje i  osjećaj uspješnosti kod djeteta. Za izradu senzornih boca potreban je ovaj materijal: Pvc bočice

Fotogalerija...

Pogledajte kako naši mališani provode vrijeme u vrtićima.

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content