Dječji vrtić Sjenčica

Podcentar Sjenčica

Sjenjak 8, Osijek

Voditeljica: Ivana Gelemanović

Telefon: 574-644

Mobitel : 099 204 7030

Pedagog: Marko Došen, mag.educ.paed.

Psihologinja: Zrinka Lovrinčević, mag.psyh.

Zdravstvena voditeljica: Ruža Havrlišan

19. Olimpijski festival dječjih vrtića u Đakovu

I ove godine u svibnju održan je Olimpijski festival dječjih vrtića. Na 19. Olimpijskom danu dječjih vrtića sudjelovala su djeca predškolske dobi podcentara Bubamara i Sjenčica Dječjeg vrtića Osijek. Ovu

Eko sustav u zelenoj skupini podcentra Sjenčica

Razvoj potencijala djeteta je složen i dinamičan proces koji zahtjeva udruženo i sistematsko djelovanje velikog broja čimbenika, među kojima je obitelj, sam pojedinac i društvena sredina. Od velike važnosti je

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content