Dječji vrtić Sunčica

Podcentar Sunčica

Kolodvorska 65a, Osijek

Voditeljica: Martina Grabić Tilhof

Telefon: 301-655

Mobitel : 099 204 7026

Pedagog: Vladimirka Vidović, prof., univ.spec.oec.

Psiholog: Dunja Marincel, mag.psych.

Zdravstvena voditeljica: Mirjana Vučković

Kako putuje pošta

U sklopu teme „ Kako putuje pošta“ dogovoren je posjet poštara mješovitoj skupini. Djeca su u interakciji sa vrlo ugodnim i zanimljivim poštarom Tomislavom saznala puno zanimljivosti o ovom zanimanju

Vesele pastele

Dječji vrtić Sunčica prigodnim aktivnostima obilježio je pokladni period. Dana 15.02.2023. u popodnevnim satima održana je radionica izrade pokladnih maski za roditelje, djecu i odgojitelje. Zajedničkim snagama i u ugodnoj

Nogometni turnir u Sunčici

Povodom obilježavanja Dana Gradske četvrti Retfala i Crkvenog goda Župe Uzvišenja sv. Križa, u suradnji predstavnika vijeća Gradske četvrti Retfala i Dječjeg vrtića Osijek organiziran je malonogometni turnir dječjih vrtića

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content