Dječje jaslice Tratinčica

Podcentar Tratinčica

Gacka 1b, Osijek

Voditeljica: Romana Markulak

Telefon: 271-473

Mobitel: 099 204 7031

Pedagoginja: Vladimirka Vidović, mag.educ.paed.

Psihologinja: Tatjana Mikloš, prof.

Zdravstvena voditeljica: Silvija Nikić

Bojanje ograde u podcentrima Pčelica i Tratinčica

Zahvaljujući UNIKOM-u te volonterima PRONI Centra ograda podcentra Pčelica do kraja tjedna dobit će novo ruho. Djelatnici radne jedinice ‘Zelenilo’ pripremili su ogradu vrtića – očistili je od stare boje

Radionica izrade didaktičkih igračaka

Dijete koristeći svoja osjetila istražuje i upoznaje svijet oko sebe. Vodeći se time ove smo godine u našem podcentru pokrenuli projekt Senzomotorika u najranijoj dobi kako bismo djeci pružili mogućnost istraživanja i

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content