Dječji vrtić Stribor

Podcentar Stribor

Vijenac Ivana Meštrovića 7a, Osijek

Voditeljica: Sandra Kujundžić

Telefon: 204-706

Mobitel : 099 204 7041

Pedagog: Marko Došen, mag.educ.paed.

Psihologinja: Zrinka Lovrinčević, mag.psyh.

Zdravstvena voditeljica: Ruža Havrlišan

Radionica za roditelje

“Povezivanje i stvaranje zajedništva” Odgojiteljice skupine “Točkice”, podcentra Stribor, Ana Juretić i Marija Kocman 20. veljače 2024., održale su radionicu za roditelje na temu “Povezivanje i stvaranje zajedništva”. Cilj radionice

Uspješno završen eTwinning projekt u podcentru Stribor

Njemačka skupina “Bluemchen” PC Stribor, uspješno je završila svoj prvi eTwinning projekt pod nazivom “Europaeische Weihnachtsbaum” osmišljen sredinom studenog 2023. ne eTwinning seminaru u Beču. Projekt se odvijao isključivo na

Točkaste radosti

Mi smo Točkice, malene i starija jaslička smo skupina u podcentru Stribor, a naše sigurne baze su naše “tete” Ana i Marija, koje su nam jako važne. Naša Radio postaja

Razvojna piramida

Mi smo odgojno-obrazovna skupina “Točkice” (mlađa jaslička skupina djece u dobi od 1 do 1,5 godine) iz Područnog centra Stribor te smo sudjelovale u natječaju izrade razvojne piramide u organizaciji

Večer matematike

U podcentrima Jabuka, Sjenčica, Zvončić, Stribor, Nevičica, Vrapčić, Radost i Višnjevac 5. prosinca 2019. godine prvi puta smo obilježili Večer matematike u suradnji s Hrvatskim matematičkim društvom. Na taj smo

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content