Dječje jaslice Cvrčak

Podcentar Cvrčak

J.J. Strossmayera 145, Osijek

Voditeljica: Ivona Šakić Magovac

Telefon: 304-199

Mobitel : 099 204 7028

Pedagoginja: Vladimirka Vidović, prof., univ.spec.oec.

Psihologinja: Tatjana Mikloš, prof.

Zdravstvena voditeljica: Mirjana Vučković

Jesen u podcentru Cvrčak

Tijekom boravka na otvorenom djeca imaju mogućnost promatranja prirodnih promjena koje su uzrok prelaska iz jednog godišnjeg doba u drugo. Promatrajući da djeca često samoinicijativno skupljaju otpalo lišće u kantice,

Svjetski dan umjetnosti u Cvrčku

Umjetnost je stvaralačka djelatnost koja je svakodnevno prisutna u starijoj jasličkoj skupini “Ribice” te smo posebno obilježili Svjetski dan umjetnosti (15.4.) provodeći likovne, glazbene i spoznajne aktivnosti. Čitali smo slikovnice

Boravak na zraku

Nakon užine vrijeme je za svakodnevni boravak djece na zraku tj. u našem dvorištu.Vanjski prostor naših jaslica pruža djeci dovoljno prostora za kretanje. U dvorištu se nalaze tiha mjesta koja

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content