Božićna priča u pocentru Ribica

I ove godine roditelji i odgojiteljice podcentra Ribica pripremili su božićnu predstavu za djecu „Božićna priča“. Božićno druženje održano je u prostorima Mjesnog odbora Sarvaš. Kako uvijek u dječjim pričama dobro bude prepoznato i cijenjeno tako je bilo i u ovoj priči. Djecu smo potaknuli na razmišljanje kako velike i skupe stvari ne donose sreću već male stvari čine život ljepšim. Ovu vrstu suradnje s roditeljima planiramo učiniti tradicionalnom. Kako su djeca imala saznanja da im roditelji sudjeluju u predstavi međusobno su se hvalili:

K.G.:  „Moja mama glumi zločestu djevojčicu!“

N.V.:  „A moja mama dooobru!“

K.G.: „ A moja mama je prije glumila balerinu i imala je haljinicu!“

N.V.: „A moja mama je kuhala, ma ona je pravila tortu od čokolade za Djeda Božićnjaka!“

Veliki prijatelji našeg vrtića, vatrogasci DVD Sarvaš, s kojima surađujemo tijekom cijele godine u svrhu ostvarivanja odgojno obrazovnih aktivnosti i ove godine su djeci donirali prigodne paketiće. Neočekivani moment u predstavi je bio kad su vilenjaci dovezli Djeda Božićnjaka na saonicama. Druženje uz glazbu i fotografiranje sa djeci najdražim djedicom ostvaren je na njihovu sreću. Zahvaljujemo se svim našim roditeljima na dosadašnjoj suradnji te se veselimo novim izazovima. Sretne božićne i novogodišnje blagdane žele Vam djelatnici PC Ribica!

[foogallery id=”40810″]

Skip to content