Dječji vrtić Bubamara

Podcentar  Bubamara

Ulica Pavla Pejačevića 21, Osijek

Voditeljica: Tatjana Lipovac

Telefon: 369-255

Mobitel: 099 204 7029

Pedagoginja: Marija Štambuk Čabaj, prof.

Psihologinja: Dunja Marincel mag.psych.

Zdravstvena voditeljica: Silvija Nikić

Ljeto u Bubamari

Podcentar Latica i Bubamara provest će zajedno ovo ljeto. Početak ljetnog dežurstva obilježilo je ugodno i sunčano vrijeme što nam je omogućilo sobu dnevnog boravka prebaciti u potpunosti na otvoreno.

Rujan u podcentru Bubamara

Pedagoška godina u podcentru Bubamara započela je mnoštvom novih aktivnosti, didaktičkih materijala, igara, novih sportova. Aktivnosti su se odvijale u sobama dnevnog boravka, u dvorištu vrtića te van vrtića. Odgojiteljice

Posjet medicinskoj školi

Predškolci podcentra Bubamara posjetili su medicinsku školu i učenike dentalnog smjera s ciljem upoznavanja zanimanja dentalnih asistenata i očuvanja oralne higijene. Strukovna profesorica i učenici prikazali su i objasnili djeci

19. Olimpijski festival dječjih vrtića u Đakovu

I ove godine u svibnju održan je Olimpijski festival dječjih vrtića. Na 19. Olimpijskom danu dječjih vrtića sudjelovala su djeca predškolske dobi podcentara Bubamara i Sjenčica Dječjeg vrtića Osijek. Ovu

Kontaktirajte nas...

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati
naše stručne službe.

Skip to content