Draga gošća u podcentru Nevičica

Već drugu godinu za redom u Nevičici postoji mala dječja knjižnica, u kojoj djeca mogu međusobno razmjenjivati slikovnice, posuđivati ih i uživati u njima u okrilju svog doma. Ove godine ponudu smo proširili i na „odjel za roditelje“ gdje smo također ponudili literaturu koja je sadržajem namijenjena roditeljima.

Kako mi u Nevičici čitamo i pričamo priče od najranije dobi, gospođa Saška iz Školske knjige dovela nam je u goste pripovjedačicu Margaretu Peršić. Svojim posebnim stilom pripovijedanja, odličnom interakcijom kako s djecom, tako i s odgojiteljicama, lakoćom i spontanošću osvojila nas je na prvo slušanje. Djeca su bila oduševljena jer su cijelo vrijeme i oni sudjelovali u priči, što je druženje učinilo još posebnijim. Nakon druženja i pričanja obećali smo si međusobno da ćemo se opet družiti u nekoj drugoj priči ali na istom mjestu….u Nevičici.

Skip to content