Jesenske čarolije u Josipovcu

Listopad i studeni već tradicionalno donose jesensku čaroliju u Dječji vrtić Josipovac.

Sa ciljem suradnje s lokalnom zajednicom, stvaranja pozitivne atmosfere, novih dječjih spoznaja, te međusobne komunikacije i interakcije djece svih dobnih skupina, odgojiteljice svake godine organiziraju JESENSKU SVEČANOST.

Tako  ih  je i ove godine posjetila TETA JESENKA, koja je donijela pune ruke jesenskih plodova, te veselo raspoloženje uz puno igre i plesa.. Djeca su se upoznala sa svim promjenama i obilježjima koje nam donosi hladna, ali ipak posebna i šarena jesen.

Pjesmama i recitacijama koje rado pjevaju sa svojim odgojiteljicama, djeca su zahvalila Teti Jesenki za pune košare grožđa, krušaka i jabuka koje im je donijela.

Osim raspjevane i ugodne atmosfere, vrtićem se širio i miris pečenog kestenja, za što je bio zaslužan KESTENJAR koji ih je dočekao u dvorištu vrtića nakon JESENSKE SVEČANOSTI..

Od jaslica do starije skupine, djeca su se u dvorištu međusobno družila uz glazbu, tradicionalne igre ,te primamljiv miris i okus kestenja.

Bio je to dan za pamćenje…

[foogallery id=”40075″]

Skip to content