„Noć čitanja u školi OŠ Višnjevac“ – vjerska skupina podcentra Višnjevac

Predškolci iz vjerske skupine podcentra Višnjevac 25. siječnja 2024. od 20 do 21 sat u OŠ Višnjevac sudjelovali su u Noći čitanja  i bili jednim dijelom aktivni sudionici „Prespavanca u školi“ koji su osmislile učiteljice trećih razreda. Odgojiteljica Mirela Svirać čitala je ulomak iz dječjeg romana Vlak u snijegu, a nakon čitanja školarci i vrtičarci zapjevali su i zaplesali Himnu zadrugara. Predškolci su imali priliku  družiti se i izmijeniti iskustva s bivšim polaznicima našeg vrtića što je izmamilo osmijeh na sva lica. Na kraju našeg veselog druženja imali smo priliku razgledati školsku muzejsku izložbu gdje su vidjeli  gramofon, gramofonske ploče, pisaće mašine, telefone i još pregršt njima neobičnih i starih predmeta. Nakon našeg jednosatnog noćnog druženja školarci su nas veselo pozdravili i pozvali na još sličnih susreta. Kontinuiranim i planiranim posjetima školi i sudjelujući u raznim prigodama i aktivnostima naši predškolci doživljavaju školu kao sigurno i poznato mjesto.

 

 

 

Skip to content