Obilježavanje dječjeg tjedna u podcentru Jabuka

Sve aktivnosti ovaj tjedan bile su potaknute ciljevima Dječjeg tjedna, a najviše pozornosti posvećeno je ostvarivanju dječjih prava, potreba, ali i njihove odgovornosti te su u skladu s time bile organizirane posebne prigodne igre, priče, i stvaralačke aktivnosti.

Na početku tjedna posvetili smo se dječjim pravima, ali i odgovornostima. Djeca starije A i starije B skupine putem razgovora i likovnih aktivnosti svoja prava iznosila su na papir, grupno su zajedničkim snagama izradili zastavu prijateljstva oslikavajući veliko platno, te su uživali u zajedničkoj igri i druženju.

Dječji tjedan pružio nam je puno veselja i učenja, što i jest njegov cilj, a mi se radujemo novim aktivnostima koje su pred nama sa željom da ispunimo naša srca pozitivnim iskustvima.

Skip to content