Odluka o zasnivanju radnog odnosa odgojitelj/ica

Temeljem članka 26. stavak 7. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) Upravno vijeće na sjednici održanoj  18.3.2024. godine donosi sljedeću

O D L U K U

o zasnivanju radnog odnosa

  1. Nakon provedenog natječaja za radno mjesto odgojitelj/ica, na neodređeno vrijeme, 3 izvršitelja/ice, koji je objavljen na oglasnoj ploči, na web stranici Dječjeg vrtića Osijek i na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u trajanju od 27.2.2024. do 6.3.2024. godine odlučeno je da će se radni odnos zasnovati sa sljedećim kandidatkinjama: 

1. Katja Kuhar, odgojiteljica

2. Petra Popijač, odgojiteljica

3. Ivana Ištuk, odgojiteljica

  1. Nakon provedenog natječaja za radno mjesto odgojitelj/ica, na određeno vrijeme, do povratka privremeno nenazočne radnice na rad, 6 izvršitelja/ica, koji je objavljen na oglasnoj ploči, na web stranici Dječjeg vrtića Osijek i na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u trajanju od 27.2.2024. do 6.3.2024. godine odlučeno je da će se radni odnos zasnovati sa sljedećim kandidatkinjama: 

1. Danijela Pavleković, odgojiteljica

2. Anamarija Boban, odgojiteljica

3. Barbara Šekerija, odgojiteljica

4. Franca Matić, odgojiteljica

5. Nikolina Šaravanja, odgojiteljica

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

                                                                                     PREDSJEDNICA UPRAVNOG VIJEĆA

dr.sc.Sanda Pašuld, dipl.iur.

Skip to content