Početak provedbe ciklusa radionica Rastimo zajedno za roditelje u podcentru Nevičica

Od 2. studenog 2023. godine počinje novi ciklus radionica za roditelje “Rastimo zajedno”. Radionice su nastale u sklopu UNICEF-ovog programa za podršku roditeljstvu u prvim godinama života, a osmišljene su tako da pomognu roditeljima pronaći odgovore na njihova pitanja i dileme u odgoju djece od prve do četvrte godine.

Radionice traju 11 tjedana – jedna radionica tjedno i posve su besplatne. Prva radionica će se održati u četvrtak 2. studenog 2023. s početkom u 17:30 sati. Radionice će se održati u prostoru dvorane podcentra Nevičica. Voditeljice radionica su odgajateljice Elizabeta Fekete, Ivana Hazenauer i Mirjana Malčić, a teme radionica su sljedeće:

Redni broj radionice Tema radionice
 1. Radionica
Roditelji 21. stoljeća
 1. Radionica
Četiri stupa roditeljstva
 1. Radionica
Roditeljski ciljevi i psihološke potrebe djeteta
 1. Radionica
Sva naša djeca i kako ih volimo
 1. Radionica
Slušanje – važna vještina roditeljstva
 1. Radionica
Kako dijete uči o svijetu oko sebe?
 1. Radionica
Granice: zašto i kako?
 1. Radionica
Kreiramo i biramo rješenja
 1. Radionica
Roditeljske odgovornosti i još poneka pitanja
 1. Radionica
Biti roditelj: utjecaji i izbori
 1. Radionica
Završetak i novi početak
Skip to content