Početak provedbe ciklusa radionica Rastimo zajedno za roditelje u podcentru Nevičica

Od 2. studenog 2023. godine počinje novi ciklus radionica za roditelje “Rastimo zajedno”. Radionice su nastale u sklopu UNICEF-ovog programa za podršku roditeljstvu u prvim godinama života, a osmišljene su tako da pomognu roditeljima pronaći odgovore na njihova pitanja i dileme u odgoju djece od prve do četvrte godine.

Radionice traju 11 tjedana – jedna radionica tjedno i posve su besplatne. Prva radionica će se održati u četvrtak 2. studenog 2023. s početkom u 17:30 sati. Radionice će se održati u prostoru dvorane podcentra Nevičica. Voditeljice radionica su odgajateljice Elizabeta Fekete, Ivana Hazenauer i Mirjana Malčić, a teme radionica su sljedeće:

Redni broj radioniceTema radionice
1. RadionicaRoditelji 21. stoljeća
1. RadionicaČetiri stupa roditeljstva
1. RadionicaRoditeljski ciljevi i psihološke potrebe djeteta
1. RadionicaSva naša djeca i kako ih volimo
1. RadionicaSlušanje – važna vještina roditeljstva
1. RadionicaKako dijete uči o svijetu oko sebe?
1. RadionicaGranice: zašto i kako?
1. RadionicaKreiramo i biramo rješenja
1. RadionicaRoditeljske odgovornosti i još poneka pitanja
1. RadionicaBiti roditelj: utjecaji i izbori
1. RadionicaZavršetak i novi početak
Skip to content