Popis otvorenih podcentara Dječjeg vrtića Osijek tijekom srpnja i kolovoza 2024.

Poštovani roditelji,

U periodu od 1. srpnja do 31. kolovoza 2024. radit će sljedeći podcentri Dječjeg vrtića Osijek

DEŽURNI PODCENTARZA PODCENTRE:
JOSIPOVAC, M.Marulića 18aVišnjevac i Josipovac
JELENKO, B.Bartoka 55aSunčica, Jelenko, Cvrčak
BUBAMARA, Ul.P.Pejačevića 21Latica i Bubamara
POTOČNICA, Ul.I.Kršnjavoga 29Potočnica i Pučko otvoreno učilište
JAGLENAC, Krstova 99aJaglenac i Ivančica
MAK, Vijenac Murse 8Mak, Ribica
STRIBOR, Vijenac I.Meštrovića 7aStribor, Radost, Bambi, Vedri dani
JABUKA, Vij.I.Česmičkog 7aJabuka, Kosjenka
KRIJESNICA, Korčulanska 3Krijesnica, Vrapčić, Pastoralni centar
MASLAČAK, Velaluška 1/aMaslačak, Nevičica
PČELICA, Gacka 1aPčelica i Kockica
TRATINČICA, Gacka 1bTratinčica
  • Dežurni vrtić do 21h – Potočnica, Ul. I. Kršnjavoga 29, Osijek
  • Dežurni vrtić subotom – Bubamara, Ul.P.Pejačevića 21, Osijek

Temeljem Pravila o uvjetima i načinu sudjelovanja roditelja u cijeni programa ranog i predškolskog odgoja u Dječjem vrtiću Osijek, ukoliko roditelj ne koristi uslugu Dječjeg vrtića Osijek tijekom srpnja (od 1.7.-31.7.2024.) i kolovoza (od 1.8.-31.8.2024.), oslobođen je obveze plaćanja usluge za taj mjesec. Navedeno se odnosi na djecu s prebivalištem/boravištem u  Gradu Osijeku.

Također, obitelj koja koristi pravo na besplatan vrtić temeljem prihoda po članu obitelji manjem od 132,72€, a jedan ili oba roditelja imaju status nezaposlene osobe ne ostvaruju pravo na pohađanje vrtića tijekom srpnja i kolovoza.                                                                                                                                         

Uprava Dječjeg vrtića Osijek

Skip to content