Posjeta Školi primijenjenih umjetnosti i dizajna Osijek – podcentar Josipovac

U sklopu projekta Zanimanja naših roditelja djeca Dječjeg vrtića Osijek, PC Josipovac, vjerske skupine Božje ovčice posjetili su srednju školu primijenjenih umjetnosti i dizajna u Osijek.

Cilj posjete bio je približiti djeci nastavnička zanimanja, te upoznavanja raznolikosti zanimanja u školi.  Pod stručnim vodstvom profesora Drage Stojaković djeca su posjetila učionice- radionice svih zanimanja koja je u školi moguće završiti.

S obzirom da smo školu posjetili krajem prosinca djeca su prvotno bila oduševljena samim božićnim uređenjem škole. Profesor Stojaković poveo nas je u kiparske, arhitektonske, likovne, grafičke, tekstilne učionice. Djeca su bila puna pitanja o svemu viđenom.  Veći broj djece rekao je da želi raditi u ovoj školi.

[foogallery id=”41315″]

 

Skip to content