Projekt „Volimo Hrvatsku“ u podcentru Višnjevac

„Volimo Hrvatsku“, projekt OŠ Višnjevac i PC Višnjevac (vjerska skupina Anđeli):

I ove godine rado smo prihvatili suradnju OŠ Višnjevac i volontiranje njihovih učenica i učenika 8. razreda kroz predmet Građanski odgoj. Ove godine učenici imaju priliku sudjelovati ravnopravno s predškolcima vjerske mješovite skupine u projektu „Volimo Hrvatsku“. Kroz ovaj projekt  osmaši će svoje znanje i iskustvo podijeliti sa predškolcima naše skupine na zabavan i njima prihvatljiv način. Učenici i vrtićarci zajedno su otkrivali znamenitosti Osijeka, Vukovara, Kopačkog rita, Slavonije i Hrvatske, njihova prirodna obilježja, floru i faunu, povijest. Na taj način djeca upoznaju svoju domovinu povezujući mjesta i gradove i zanimljivosti svog kraja koje su posjetili i koje će posjetiti. Izradili smo zajednički poster: Dan sjećanja na Vukovar, Moj Osijek, Kopački rit, a u izradi je i poster naše nogometne reprezentacije i još puno toga.

[foogallery id=”40493″]

 

Skip to content