Radionice Rastimo zajedno plus

U suradnji s Centrom za autizam Osijek 8. veljače 2023.godine započinje ciklus radionica Rastimo zajedno plus za roditelje. Radionice su namijenjene roditeljima djece predškolske dobi koja imaju teškoće u razvoju, neko razvojno odstupanje ili razvojne rizike te dodatne edukacijske potrebe. Program radionica realizirat će se jednom tjedno, kroz 11 susreta u trajanju od dva sata. Radionice će se provoditi u prostorima Centra za autizam Osijek. Voditeljice radionica su edukacijska rehabilitatorica Gabrijela Purić i odgojiteljice Dječjeg vrtića Osijek Mirjana Malčić i Matea Milovac.

Što se radi na radionicama za roditelje ‘Rastimo zajedno plus’?

U poticajnom i osnažujućem okruženju roditelji zajedno s voditeljicama radionica i s drugim roditeljima:

  • Razmjenjuju ideje o načinima na koje žive svoje roditeljstvo te upoznaju bolje sebe kao roditelja;
  • Prepoznaju učinkovite načine kako se nositi s dodatnim opterećenjima pod kojima žive;
  • Prepoznaju načine na koje se odnose prema svom djetetu te doznaju i za druge moguće načine odnošenja.

Više informacija o radionicama možete pronaći web stranici : https://www.rastimozajedno.hr/rastimo-zajedno-plus/

Skip to content