Raspored inicijalnih razgovora

Objavljeno Posted in Novosti

Poštovani roditelji,

Zahvaljujemo na prijavama za vrtić putem digitalne aplikacije. Slijedi drugi dio upisnog postupka – provođenje inicijalnih razgovora. Inicijalni razgovori obavljat će se sa djecom i roditeljima koji su putem upisne aplikacije predali zahtjev za upis u  vrtić, a koji ostvaruju prednost za upis temeljem priložene dokumentacije.

Inicijalni razgovori su jedan od preduvjeta za upis djeteta u vrtić te je na inicijalni razgovor nužno doći s djetetom. Molimo Vas da dijete dovedete na razgovor u pratnji isključivo jednog roditelja.

Razgovori će se održavati u Upravi Dječjeg vrtića Osijek, Vij. I. Meštrovića 7, 2. kat prema navedenom rasporedu. Ukoliko ne dođete na inicijalni razgovor, smatrat će se da ste odustali od vrtića.

 

Stručne suradnice

Vladimirka Vidović prof. univ. spec. oec. i Dunja Marincel, mag.psych.

 20.9.2021. PONEDJELJAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 Mauro Vojnović
12.15 – 12.30 Ivan Hvasta
12.30 – 12.45 Mihael Majsterić
12.45 – 13.00 Marta Čeple
13.00 – 13.15 Ella Fot
13.15 – 13.30 Lucija Suhina
13.30 – 13.45 Ante Đuzel
13.45 – 14.00 Marko Petelin
14.30 – 14.45 Filip Marušić
14.45 – 15.00 David Vukovac
15.00 – 15.15 Sara Mokoš
15.15 – 15.30 Fran Popadic
15.30 – 15.45 Mihael Boris
15.45 – 16.00 Lucija Bogdanović
16.00 – 16.15 Matej Barišić
16.15 – 16.30 Lucija + Roko Boduljak
16.30 – 16.45 Marko Lovro
16.45 – 17.00 Theo Knežević
17.00 – 17.15 Lovro Bilmez
17.15 – 17.30 Gabriel i Nicol Kajba

 

Stručne suradnice

Vladimirka Vidović prof. univ. spec. oec. i Dunja Marincel, mag.psych.

 21.9.2021. UTORAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 Noel i Jan Nađpal
12.15 – 12.30 Daniel Bilić
12.30 – 12.45 Laura + Mia Fridl
12.45 – 13.00 Klara Mihaljević
13.00 – 13.15 Ivan Čoklo
13.15 – 13.30 Oliver + Anna Golubović
13.30 – 13.45 Marko Putar
13.45 – 14.00 Azra Matijević
14.30 – 14.45 Noa Lendvaj
14.45 – 15.00 Ivano Horvat
15.00 – 15.15 Luka Živković
15.15 – 15.30 Una Mutavdžić
15.30 – 15.45 Tihana Veselovac
15.45 – 16.00 Karlo Puškadija
16.00 – 16.15 Ante Josipović
16.15 – 16.30 Mia Nikolić
16.30 – 17.00 Erik Šergo
17.00 – 17.15 Rita Dušić
17.15 – 17.30 Maro Šiprak Wendling

 

Stručne suradnice

Vladimirka Vidović prof. univ. spec. oec. i Dunja Marincel, mag.psych.

 22.9.2021. SRIJEDA

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
9.00 – 9.15 Fran Kovač
9.15 – 9.30 Teo Prugovečki
9.30 – 9.45 Niko Čavar
9.45 – 10.00 Sonja Ördög
10.00 – 10.15 Petra Ledinski
10.15 – 10.30 Fran Duvnjak
10.30 – 10.45 Klara Potočar
10.45 – 11.00 Leona Galović
11.00 – 11.15 Niko Sabo
11.15 – 11.30 Leona + Rafael Ševerdija
11.30 – 11.45 Lucija Tojčić
11.45 – 12.00 Lucija Jelušić
12.30 – 12.45 Luka Boroš
12.45 – 13.00 Niko Bartulović
13.00 – 13.15 Una + Tin Rusmirović
13.15 – 13.30 Zvonimir Tokić
13.30 – 13.45 Marija Hasija
13.45 – 14.00 Toma Žufić
14.00 – 14.15 Afrona Peci

 

Stručne suradnice

Vladimirka Vidović prof. univ. spec. oec. i Dunja Marincel, mag.psych.

 27.9.2021. PONEDJELJAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 Laura Banai
12.15 – 12.30 Lily Đanić
12.30 – 12.45 Mia Marić
12.45 – 13.00 Gabriel Perković
13.00 – 13.15 David Dumančić
13.15 – 13.30 Roko Galić
13.30 – 13.45 Lara Ceci
13.45 – 14.00 Elena Happ Jovičić
14.30 – 14.45 Helena Turjak
14.45 – 15.00 Maja Folivarski Reiter
15.00 – 15.15 Lorena Stojaković
15.15 – 15.30 Luka Josić
15.30 – 15.45 Juraj Maletić
15.45 – 16.00 Aljoša Ratković
16.00 – 16.15 Šima Lulić
16.15 – 16.30 Luna Radanović
16.30 – 16.45 Leonida Horvat
16.45 – 17.15 Patrik Berkić

 

Stručne suradnice

Vladimirka Vidović prof. univ. spec. oec. i Dunja Marincel, mag.psych.

 28.9.2021. UTORAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
10.00 – 10.15 Ante Garac
10.15 – 10.30 Tonka Crnoja
10.30 – 10.45 Mate Turalija
10.45 – 11.00 Domagoj Novoselić
11.00 – 11.15 Ana Franjković
11.15 – 11.30 Šimun Nikolić
11.30 – 11.45 Borna Grujić Tomas
11.45 – 12.00 Roko Čelenković
12.00 – 12.15 Petra Došen
12.15 – 12.30 Jakov Matković
12.30 – 12.45 Gloria Slatki
12.45 – 13.00 Eva Walker
13.00 – 13.15 Tin Bošković
13.15 – 13.30 Kiara Šantor
13.30 – 13.45 Karlo Drmić
13.45 – 13.30 Roko Prpić
13.30 – 13.45 Vid Pušić
13.45 – 14.00 Josip Kajba
14.00 – 14.15 Iva Markić
14.15. – 14.30 Anastazija Čorak

 

 Stručni suradnici

Marko Došen, mag. educ. paed. i  Ena Pavić, mag.psych.

 20.9.2021. PONEDJELJAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 KATJA BULJEVIĆ
12.15 – 12.30 EMA MIKOLAŠEVIĆ
12.30 – 12.45 KLARA MARIĆ
12.45 – 13.00 MATEJ PANDŽIĆ
13.00 – 13.15 FREDI MALEČIĆ
13.15 – 13.30 TIN RISTIĆ
13.30 – 13.45 KLARA MIHALJEVIĆ
13.45 – 14.00 LUCIJA PEJIĆ
14.30 – 14.45 MARCEL PETREŠIN
14.45 – 15.00 ASJA KESEGI
15.00 – 15.15 UNA SUČIĆ
15.15 – 15.30 NERA SUVALA
15.30 – 15.45 NORA RADIČEVIĆ
15.45 – 16.00 DAVID BENKOVIĆ
16.00– 16.15 KARLA MARTINOVIĆ
16.15 – 16.30 VILIM ŠUNJIĆ
16.30 – 16.45 ELIZABETA ŠTIMAC
16.45 – 17.00 LUCIJA VLAINIĆ
17.00 – 17.15 LUCIJA BORAS
17.15– 17.30
17.30 – 17.45
17.45 – 18.00

 

Stručni suradnici

Marko Došen, mag. educ. paed. i  Ena Pavić, mag.psych.

 21.9.2021. UTORAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 DAVID ŽULJ

TESSA ŽULJ

12.15 – 12.30 BRUNO STOJIĆ
12.30 – 12.45 LUKA CVITKOVIĆ
12.45 – 13.00 KLARA AHMETAJ
13.00 – 13.15 LARISSA HLEVNJAK
13.15 – 13.30 JAKOV DEVETAK
13.30 – 13.45 VITO VUKOVIĆ
13.45 – 14.00 NADIA PAVIČIĆ
14.30 – 14.45 ANTE BREKALO
14.45 – 15.00 MAK NOSPAK
15.00– 15.15 BRUNO MARTINČEVIĆ
15.15 – 15.30 FRAN HOVANJEC
15.30 – 15.45 MATILDA GRBIĆ
15.45 – 16.00 ATLAS SLOBOĐAN
16.00 – 16.15 LENA MILINKOVIĆ

MILA MILINKOVIĆ

16.15 – 16.30 RAFAELA MALOČA
16.30 – 16.45 MELANI BOŽIĆ
16.45 – 17.00 ANTE MARIĆ
17.00 – 17.15 FILIP VARGA
17.15 – 17.30 BLANKA RAŠIĆ
17.30 – 17.45 MAK PAVLOVIĆ
17.45 – 18.00

 

Stručni suradnici

Marko Došen, mag. educ. paed. i  Ena Pavić, mag.psych.

 22.9.2021. SRIJEDA

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
9.00 – 9.15 TOMISLAV POKOS
9.15 – 9.30 FILIP ĆUTUK
9.30 – 9.45 BRUNO SASZ
9.45 – 10.00 GRETA RIDL
10.00 – 10.15 DAVID ŠOŠ
10.15 – 10.30 ŠIMUN POLE

LUKA POLE

10.30 – 10.45 ŠIMUN MIŠIĆ
10.45 – 11.00 GRETA KRASNIĆI
11.00 – 11.15 LUCIJA ŠOŠIĆ
11.15 – 11.30 PETRA ORLOM
11.30 – 11.45 LOTA KORDI
11.45 – 12.00 LUCA BUKIĆ
12.30 – 12.45 BRUNO ARAMBAŠIĆ
12.45 – 13.00 KLARA – ANA BARTOLUCI
13.00 – 13.15 NORA HRUŠKA
13.15 – 13.30 HANA GAVRIĆ
13.30 – 13.45 MATEJ NOVOSELAC
13.45 – 14.00 KARLA KURTOVIĆ
14.00 – 14.15 IRIS TAŠIĆ
14.15 – 14.30 EMA KALOCI
14.30 -14.45 JAKOV LAUC
14.45 – 15.00

 

Stručni suradnici

Marko Došen, mag. educ. paed., Barbara Lenart, mag.rehab.educ.

 i Ena Pavić, mag. psych.

 27.9.2021. PONEDJELJAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.30 LUKA GLIGORIJIN
12.30 – 13.00 BORNA CVITAN
13.00 – 13.30 FRANJO MARKOVIĆ
13.30 – 13.45 ANĐELA ĆURIĆ
13.45 – 14.00 FRAN ĆAĆIĆ
14.30 – 14.45 DORA TODORIĆ
14.45 – 15.00 TONKA ŠIMAC
15.00 – 15.15 LOVRO LACKOVIĆ
15.15 – 15.30 LARA VESELINOVIĆ
15.30 – 15.45 KAMI RADMAN
15.45 – 16.00 VITO MARJANOVIĆ
16.00 – 16.15 NIA RAFF
16.15 – 16.30 TIN KOVAČ
16.30 – 16.45 UNA SEJDINOVIĆ
16.45 – 17.00 KATJA MATELJIĆ
17.00 – 17.15 DAVID VEJIĆ
17.15 – 17.30 LEON FRANJO MUNDWEIL
17.30 – 17.45 GABRIEL VRAČIĆ
17.45 – 18.00

 

 

Stručni suradnici

Marko Došen, mag. educ. paed., Barbara Lenart, mag.rehab.educ.

 i Ena Pavić, mag. psych.

 28.9.2021. UTORAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 SVEN ŠEBETIĆ
12.15 – 12.30 STJEPAN MARINIĆ
12.30 – 12.45 MIRNA AMIĆ
12.45 – 13.00

 

 Stručne suradnice

Ana Mihaljević, mag. educ. paed i Antonija Radoš, mag.psych.

 20.9.2021. PONEDJELJAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 LUKA PRISELAC
12.15 – 12.30 ŠIMUN MATUZALEN

INA MATUZALEN

12.30 – 12.45 LEA KEZAN
12.45 – 13.00 ANDI IMERI
13.00 – 13.15 RITA GRGIĆ
13.15 – 13.30 IVANO PUTNIK
13.30 – 13.45 ELENA BAICA
13.45 – 14.00 NIKA TADIJANOV
14.30 – 14.45 KARLA MIKIČIĆ
14.45 – 15.00 ESTERA KRIŠTO

DANIEL KRIŠTO

15.00– 15.15 LUCAS PLAZIBAT
15.15 – 15.30 PAULA ŽUŽIĆ
15.30 – 15.45 VITA VORIH
15.45 – 16.00 BORNA KOZMA
16.00– 16.15 NOA LENDVAJ
16.15 – 16.30 DOMINIK STIPIĆ
16.30 – 16.45 IVA NENADIĆ

STIPE NENADIĆ

 

21.9.2021. UTORAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.15 TEO KATAVIĆ
12.15 – 12.30 KARLA SAVKOVIĆ
12.30 – 12.45 MARINA KOJIĆ
12.45 – 13.00 ELLEN SKELAC
13.00 – 13.15 MATEO GUDELJ
13.15 – 13.30 IVA BUDIMIR
13.30 – 13.45 LUCIJA LESAR
13.45 – 14.00 TOMISLAV ČABAJ
14.30 – 14.45 MIA VULETALUCY WELZER
14.45 – 15.00 KREŠIMIR ŠPAČEK
15.00– 15.15 UNA VEBER
15.15 – 15.30 FILIP DUBRAVAC
15.30 – 15.45 DEBORAH FARKAŠ
15.45 – 16.00 MATIJA PERIĆ
16.00– 16.15 MILA SATLER
16.15 – 16.30 EMA MIKOLAŠEVIĆ

 

Stručne suradnice

Ana Mihaljević, mag. educ. paed i Antonija Radoš, mag.psych.

 22.9.2021. SRIJEDA

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
9.00 – 9.15 GABRIEL PERKOVIĆ
9.15 – 9.30 DAVID HEŠKA

BORNA HEŠKA

9.30 – 9.45 IVAN HEŠKA
9.45 – 10.00 LUCE IVANOVIĆ
10.00 – 10.15 TONI BAJKOVEC
10.15 – 10.30 SARA CEROVAC

MATEO CEROVAC

10.30 – 10.45 DAVID REBIĆ

LUKA REBIĆ

10.45 – 11.00 TADEJ VUKAŠINOVIĆ
11.00 – 11.15 NORA HALAUŠ
11.15 – 11.30 IVA IVANKOVIĆ
11.30 – 11.45 ADAM GLAVAŠ
11.45 – 12.00 DAVID FROHLICH
12.30 – 12.45 FRANKA CRLJEN
12.45 – 13.00 LARA DJEVELJEKAJ
13.00 – 13.15 ELENA ŠELO
13.15 – 13.30 MATEO HUNJEK
13.30 – 13.45 ROKO ROŠIĆ
13.45 – 14.00 PETAR KRALJ
14.00 – 14.15 MARINO ĐAKOVIĆ
14.15 – 14.30 DUNJA BENČIK
14.30 -14.45 DIVA PALM
14.45 – 15.00 LUKAS SKOKO

 

  Stručne suradnice

Ana Mihaljević, mag. educ. paed i Antonija Radoš, mag.psych.

 27.9.2021. PONEDJELJAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
9.00 – 9.15 LUCIJA MIKOLA
9.15 – 9.30 BRUNO ČUTURDIĆ
9.30 – 9.45 KORINA LUGUŠIĆ
9.45 – 10.00 MATIJA MARUŠIĆ
10.00 – 10.15 MATEJ GOLUB
10.15 – 10.30 DAVID ANTOLIĆ
10.30 – 10.45 NIKO VARNICA
10.45 – 11.00 ANASTAZIJA VALEK
11.00 – 11.15 MARIJA ZOVKIĆ
11.15 – 11.30 ANA DRGALIĆ
11.30 – 11.45 MATIAS ŠPOLJARIĆ
11.45 – 12.00 MICHELLE VAKOŠ
12.30 – 12.45 RITA LABO
12.45 – 13.00 MARIN PRIJIĆ
13.00 – 13.15 LEA LOGARA
13.15 – 13.30 ANA ČIČAK
13.30 – 13.45 TEO DALMATIN
13.45 – 14.00 KLARA BRATIĆ
14.00 – 14.15 MATEA NEKIĆ
14.15 – 14.30 MARIJA JELAVIĆ
14.30 -14.45 PETAR PEJIĆ
14.45 – 15.00 LORA KORPAR

 

28.9.2021. UTORAK

TERMIN IME I PREZIME DJETETA
12.00 – 12.30 LEA GILMAN
12.30 – 12.45 MATEJ ŠARČEVIĆ
13.00 – 13.15 OLIVER VINCEK

MIHAEL VINCEK

13.45 – 14.15 PETRA VOLARIĆ

NINA VOLARIĆ

14.45– 15.00 VANESA ŠULENTIĆ

 Plan inicijalnih razgovora -rujan 2021..docx